Куди подіти речі, поки йде ремонт?

Від 0
1066

Якщо ви задумали ремонт, то рано чи пізно перед вами постане питання збереження майна (меблів, техніки і речей). Існує два варіанти: ідеальний і компромісний. Про них обох, а також про етапи кожного з них ми і поговоримо.


image003

Ремонт – це можливість почати «життя заново». Звичайно, починати його необхідно мати чітке розуміння того, що повинно вийти в кінці (ідеально – з проекту). Маючи на руках проект – подивіться уважно на ті речі, які ви плануєте переставляти, пересувати і зберігати. Цілком можливо, що частина меблів, речей і техніки просто виявляться зайвими. Ремонт – добра нагода від них позбудеться (продати, подарувати). Після цього можна приступати до підготовки.

Ідеальний варіант

Це коли в квартирі не залишається нічого. Тобто меблі, речі, техніка – все запаковується і вивозиться на зберігання в інше місце. Як варіант, це може бути:

  • склад тимчасового зберігання,
  • знята неподалік квартира, кімната або нежитлова площа.

У першому випадку, необхідний нетривалий пошук в інтернет найбільш близького до проживання або недорого варіанту. Такі компанії, як правило, також надають послуги з перевезення, пакування та навантаження-розвантаження. Переваги: ​​потрібно тільки упакувати (якщо вирішили зробити це самостійно), територія, що охороняється. Крім того, ви не втрачаєте до речей доступу. Орендувавши, наприклад, бокс, ви можете при необхідності приходити, брати або доповідати на зберігання речі. З недоліків – додаткові витрати (упаковка, послуги вантажників, навантаження і розвантаження, транспортування, зберігання).

91

У другому випадку, можна зняти квартиру або кімнату в тому ж будинку, де проживаєте або по сусідству. Також можуть стати в нагоді такі приміщення, як гараж, склад або контейнер. Переваги такого способу в порівнянні з першим варіантом: ви економите на доставці і, найчастіше, вдається заощадити на зберіганні. Недоліки: такий варіант ще потрібно знайти, охорони немає, пересувати меблі і техніку доведеться самим (або запрошувати вантажників).

Ну, і, звичайно, якщо це ідеальний варіант – знайдіть собі житло або заняття на час ремонту. Подорожі, поїздки до родичів, відпочинок на морі і т.п. В’їзд в оновлену квартиру або ремонт кімнати без вашої участі – це дійсно задоволення.

Компромісний варіант

Ідеальний варіант – це добре, але що робити, якщо немає можливості вивезти речі з квартири? У цьому випадку необхідно зробити все для того, щоб вони постраждали мінімально.

image005

Підготовка речей мало відрізняється від такої, яку б ви робили, якби перевозили речі на склад з єдиною обмовкою – будівельний пил сама уїдлива. Тому речі варто не просто упакувати в коробки, а попередньо скласти в пакети або обернути плівкою (створити максимально герметичну упаковку).

Де складувати речі необхідно визначитися з підрядником. Якщо ремонт робиться своїми силами, врахуйте, що починати потрібно з приміщення, яке після завершення всіх робіт в ньому, можна ізолювати від решти квартири. Це робиться для того, щоб будівельне сміття не попадав на відремонтовані площі. Також сюди «переїдуть» речі з наступної за списком кімнати, в якій починаються ремонтні роботи.

При косметичному ремонті речі виносяться в інше приміщення. Меблі, яку серце крається – відсувають від зони ремонту. Наприклад, при наклеювання шпалер – в центр кімнати, при заміні вікон – до далекої стіни.

pereezd-kvartiry-nedorogo

Жити чи ні у квартирі, в якій робиться ремонт – вибір індивідуальний. Єдине але … кажуть, що ремонт, який вирішуєш робити самостійно, можна тільки почати … Тому якщо ви хочете якомога швидше втілити мрію в реальність і насолодитися в повній мірі проживанням в оновленій квартирі (або кімнаті) кращий вихід – запросити професіоналів.

Ми підлаштовуємось під будь-які умови, виробляємо професійний ремонт квартир і будинків в Києві , допомагаємо визначитися з проектом, вибором і закупівлею матеріалів і професійно виконуємо всі види ремонтних робіт.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар