Ремонт квартир під ключ - LP

Ремонт квартир під ключ

Ми готові допомогти з ремонтом кожному. Наша компанія має все необхідне для створення ремонту на будь-який смак. Наші робочі бригади складаються з професіоналів з бездоганною репутацією і хорошим досвідом роботи в даній сфері.

Ми аналізуємо цінову політику послуг компаній конкурентів і з гордістю можемо заявляти про те, що наші ціни прийнятні і демократичні. Ми не прив’язуємо вартість наших послуг до щоденного валютному божевілля, створюючи можливість «потягнути» ремонт кожному середньостатистичному мешканцю країни.

Принцип нашої діяльності: «Задоволений клієнт – це нагорода»

Ми професіонали своєї справи і не боїмося про це заявляти. Ми усвідомлюємо величезну відповідальність перед кожним клієнтом і докладаємо максимум зусиль для виправдання сподівань клієнта.

Наша команда працює за чітким планом. Дисципліна призводить до того, що робота виконується швидко без шкоди якості. Якщо вам необхідно зробити ремонт в квартирі дуже швидко, тоді ви зробили правильний вибір. Ми готові приступити відразу після узгодження обсягу роботи і проведення оцінки.

Ми робимо свою роботу акуратно без бруду, розлучень і пилу. Крім цього, ми без проблем надаємо гарантії, тому як на все 100% відсотків упевнені в своїх можливостях і силах.

Економте свій час і кошти разом з нашою компанією. Ми позбавимо вас від застарілої обстановки і створимо комфорт і затишок високого рівня.

Переваги роботи з нами:

  1. Ремонт квартир під ключ недорого.
  2. Гарантія якості.
  3. Оперативність та злагодженість.
  4. Акуратність і передбачливість.

Перед початком здійснення роботи за узгодженим планом, ми надаємо послуги безкоштовної консультації і здійснення замірів.

Консультація включає:

  • узгодження проекту планованих робіт демонтажу і монтажу;
  • планування розміщення устаткування електрики і сантехніки, а також проведенням електропроводки з плануванням розміщення розеток і вимикачів в кожній окремій кімнаті;
  • планування проведення ремонту в кожному окремому приміщення, а також розміщення необхідного робочого обладнання;
  • узгодження кількості та якості матеріалів для ремонту і меблів для інтер’єру.

Ми вислухаємо все побажання клієнта і візьмемо до уваги всі дрібниці.

Одним з важливих етапів консультації є складання кошторису планованих ремонтних робіт і дизайнерського оформлення.

Узгодження всіх нюансів є запорукою приголомшливого результату. Ремонт квартир під ключ недорого увазі конкретну суму, яку клієнт готовий виділити для реалізації своєї мрії. Чітка планування послідовності та узгодження проекту зменшить матеріальні витрати і дозволить заощадити час.

Чітке узгодження також дозволяє визначити необхідну кількість матеріалів для роботи і терміни для реалізації замовлення.

У нас немає обмежень в наданні ремонтних послуг. Ми готові зробити дизайнерський ремонт квартир під ключ кожному, хто захоче з нами співпрацювати. Для нас не грає ролі тип квартири і її площа. Клієнти можуть замовити ремонт в хрущовках, новобудовах, однокімнатних, двокімнатних, трикімнатних, чотирикімнатні і елітних квартирах.