Чи може змінюватися вартість ремонту під час виконання робіт?

259

Так. Терміни можуть бути збільшені з наступних причин:

  1. На прохання клієнта. Буває, що після узгодження і підписання клієнт змінює своє рішення. В результаті необхідно закуповувати нові матеріали (можливо, вони будуть дорожче); планувати з’явився фронт робіт (наприклад, замість фарбування клієнт захотів покрити стіни венеціанською штукатуркою) і т.д. У цьому випадку все залежить від замовника. Щоб цього уникнути ретельно продумувати, що ви хочете отримати в результаті.
  2. Необхідні непередбачені роботи. Як правило, випливає з першого пункту. Ще один варіант – якщо ремонт роблять в старій квартирі або будинку. У процесі ремонту можуть виявиться дефекти, які не могли бути виявлені при первинному огляді та складанні кошторису. Наприклад, виявилося поганий стан будівельних конструкцій і вони вимагають ревізії, посилення або є необхідність в підготовчих роботах у великих обсягах, ніж це було передбачено кошторисом.
  3. Виходячи з будівельних норм. Погодні умови можуть перешкодити виробництву окремих видів робіт, тому виникають вимушені простої, що збільшує загальний термін ремонту.

Щоб прорахувати реальні терміни і остаточну вартість потрібні: виклик замірника, бажано – складання дизайн-проекту, обов’язково – складання кошторису.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар