Що входить у вартість ремонту?

156

Можна виділити чотири групи витрат:

  1. Дизайн-проект і узгодження перепланування (якщо вона запланована).
  2. Вартість ремонтних робіт.
  3. Вартість матеріалів для чорнової обробки приміщень (суміші, фітинги, грунтовка, клей і т.д.).

Всі ці цифри можна побачити в кошторисі і складеному договорі. Обидва документи узгоджуються з клієнтом. На пунктах 1 і 3 деякі вважають за краще заощадити. Забуваючи про те, що дизайн-проект допомагає не тільки візуалізувати кінцевий результат для самого клієнта і в результаті перевірити роботу виконавця, а й спрощує роботу підрядникові.

Що таке кошторис

Кошторис на ремонтні роботи – документ, в якому розрахована і врахована вартість ремонтних робіт приміщення або квартири (будинку) за статтями витрат. Кошторис не враховує графіка виконання робіт (для цього складається графік робіт). Вона складається фахівцем-кошторисником, який досконально розбирається у всіх тонкощах технологічних процесів.

Що таке перепланування

Перепланування – комплекс робіт, які передбачають повну або часткову заміну перегородок в приміщенні, функціональну зміну несучих конструкцій (наприклад, організацію дверного отвору в несучій стіні), заміну сантехнічного обладнання. Таким чином вносяться зміни в конфігурацію приміщення. Якщо потрібно – погоджується дозвільна документація.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар