Види підкладок під лінолеум - яка з них краще?

Від 0
246

Підкладка під лінолеум значно знижує вібрацію від кроків, забезпечує тепло- і звукоізоляцію, дозволяє лінолеуму зберігати свій первинний зовнішній вигляд протягом усього терміну експлуатації.

На сьогоднішній день існує п’ять найбільш популярних різновидів підкладок:

  1. Джутовая.
  2. Пробковая.
  3. Льняна.
  4. Комбінована.
  5. Спінений полістирол.

Підкладка під лінолеум

Давайте розглянемо відмінні риси такого матеріалу.

Джутовая

Складається з волокон натурального походження. У складі такого унікального матеріалу є антипірен, що перешкоджає горінню, а також гниття. Джутовая підкладка підходить для різноманітних типів поверхонь, має високу стійкість до зношування, довговічна і швидко монтується. Вона здатна вбирати, а також, виводити вологу по закінченню деякого часу.

Пробковая

Виготовляється з подрібненої кори коркового дерева. До її основних переваг відноситься легкість, пружність і еластичність матеріалу. Вона відмінно адаптується під різні підстави, вирівнюючи дрібні нерівності. Завдяки низькому коефіцієнту поглинання вологи і високих показників теплоізоляції, встановлювати коркову підкладку можна в будь-якому приміщенні.

Льняна

Складається з натуральних волокон льону, які досить тісно пов’язані в матеріал. На виробництві її обробляють спеціальними засобами, які запобігають розмноженню комах і бактерій. Основна перевага лляного матеріалу – забезпечення вільної вентиляції.

Комбінована

Виготовляють з лляних, вовняних і джуту. Така підкладка має високу щільністю і прекрасні ізоляційні властивості.

Спінена

Це синтетичний матеріал, в основу якого входить пенофізол і ізолон. Він має низьку вартість, але дуже швидко втрачає свою форму і промінается. Використовувати його під лінолеумом не рекомендується.

podlozhka pod linoleum 2

Відразу визначте, для чого вам потрібна підкладка (теплоізоляція, звукоізоляція і т.д.) і визначте бюджет, який ви готові за неї віддати. Тільки після цього купуйте її і насолоджуйтеся результатом.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар