Як вибрати електрокамін для квартири

Від 0
621

Затишне крісло, тепло, що виходить від каміна, відблиски від вогників полум’я, і потріскування полін – романтика, яка приваблює багатьох. Але дуже вже не хочеться робити капітальний ремонт , вписуючи камін в інтер’єр, та й «заготівля дров для каміна в квартирі» – звучить якось не зовсім зрозуміло.


gostin-s-elektrokaminom4

Спеціально для любителів романтичних вечорів біля каміна були розроблені електричні каміни. Вони майстерно імітують все те, про що так мріється і повністю позбавлені недоліків, властивих дров’яником камінів.

Каміни по функціоналу і вартості можна розділити:

 1. Нижній ціновий сегмент передбачає найпростіше наповнення. Імітація вогню відбувається за допомогою смужок пофарбованої тканини, що розвиваються від потоків повітря, які створює вентилятор. На задньому фоні, як правило, є підсвічування, яка завершує картину.
 2. Середній ціновий сегмент передбачає пристрій з поліпшеною електронно-механічною частиною. Тут вже є допоміжні функції і вдосконалене управління.
 3. Високий ціновий сегмент – це каміни в яких використовуються LED-екрани для демонстрації полум’я, є програмні алгоритми і спеціальна оптика.

maxresdefault

За зовнішнім будовою каміни можуть бути:

 • настінними;
 • об’ємними, розташованими в порталі (класичні);
 • об’ємними, кутовими.

Купуючи камін, керуйтеся такими параметрами, як глибина, ширина, діагональ і довжина. Також зверніть увагу на те, що каміни можуть йти в комплекті з корпусом і декоративними елементами, а можуть продаватися окремо – тільки камін, а прикраса необхідно підбирати самостійно.

elektrokaminy-optom

Особливості сучасних електричних камінів:

 1. Виконують естетичну роль.
 2. Обігрівають, перетворюючи електрику в тепло. Майже всі пристрої оснащуються поддувом і нагрівають елементами, які дозволять нагріти приміщення площею 10-30 м2.
 3. Зволожують повітря.
 4. Мають багатоступеневу регулювання потужності.
 5. Можна налаштувати «полум’я» (яскравість, інтенсивність і інші параметри).
 6. Є дистанційне керування (за допомогою пульта або включення-виключення по таймеру).
 7. Мають звуковий супровід (тріск дров).
 8. Можна підключати виносний термостат.

Як облаштувати камін в інтер’єрі?

Не варто забувати про те, що камін є домінуючим в інтер’єрі і вписати його в існуючий дизайн навряд чи вдасться. Найкращим варіантом буде спланувати його наявність під час розробки дизайн-проекту.

декоративний-електричний-камін-для-дачі

Крім того, існують і всілякі обмеження до дизайну. Наприклад, не варто намагатися вписувати масивний камін в невелике приміщення з низькою стелею. У випадку з каміном все повинно бути максимально гармонійним – не рекомендується змішувати стилі https://budexim.com.ua/chem-otlichayutsya-stili-v-interere . Кращим рішенням в цьому випадку буде звернутися до фахівців «БУДЕКС», які вже давно займаються ремонтом квартир в Києві , мають досвід роботи з камінами і з задоволенням допоможуть вам втілити мрію в реальність.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар