Ремонт квартир під ключ від компанії Bud Exim

 

Ремонт квартир під ключ

Ми готові допомогти з ремонтом кожному. Наша компанія має все необхідне для створення ремонту на будь-який смак. Наші робочі бригади складаються з професіоналів з бездоганною репутацією і хорошим досвідом роботи в даній сфері.

Ми аналізуємо цінову політику послуг компаній конкурентів і з гордістю можемо заявляти про те, що наші ціни прийнятні і демократичні. Ми не прив’язуємо вартість наших послуг до щоденного валютному божевілля, створюючи можливість «потягнути» ремонт кожному середньостатистичному мешканцю країни.

Принцип нашої діяльності: «Задоволений клієнт – це нагорода»

Ми професіонали своєї справи і не боїмося про це заявляти. Ми усвідомлюємо величезну відповідальність перед кожним клієнтом і докладаємо максимум зусиль для виправдання сподівань клієнта.

Наша команда працює за чітким планом. Дисципліна призводить до того, що робота виконується швидко без шкоди якості. Якщо вам необхідно зробити ремонт в квартирі дуже швидко, тоді ви зробили правильний вибір. Ми готові приступити відразу після узгодження обсягу роботи і проведення оцінки.

Ми робимо свою роботу акуратно без бруду, розлучень і пилу. Крім цього, ми без проблем надаємо гарантії, тому як на все 100% відсотків упевнені в своїх можливостях і силах.

Економте свій час і кошти разом з нашою компанією. Ми позбавимо вас від застарілої обстановки і створимо комфорт і затишок високого рівня.

Переваги роботи з нами:

 1. Ремонт квартир під ключ недорого.
 2. Гарантія якості.
 3. Оперативність та злагодженість.
 4. Акуратність і передбачливість.

Перед початком здійснення роботи за узгодженим планом, ми надаємо послуги безкоштовної консультації і здійснення замірів.

Консультація включає:

 • узгодження проекту планованих робіт демонтажу і монтажу;
 • планування розміщення устаткування електрики і сантехніки, а також проведенням електропроводки з плануванням розміщення розеток і вимикачів в кожній окремій кімнаті;
 • планування проведення ремонту в кожному окремому приміщення, а також розміщення необхідного робочого обладнання;
 • узгодження кількості та якості матеріалів для ремонту і меблів для інтер’єру.

Ми вислухаємо все побажання клієнта і візьмемо до уваги всі дрібниці.

Одним з важливих етапів консультації є складання кошторису планованих ремонтних робіт і дизайнерського оформлення.

Узгодження всіх нюансів є запорукою приголомшливого результату. Ремонт квартир під ключ недорого увазі конкретну суму, яку клієнт готовий виділити для реалізації своєї мрії. Чітка планування послідовності та узгодження проекту зменшить матеріальні витрати і дозволить заощадити час.

Чітке узгодження також дозволяє визначити необхідну кількість матеріалів для роботи і терміни для реалізації замовлення.

У нас немає обмежень в наданні ремонтних послуг. Ми готові зробити дизайнерський ремонт квартир під ключ кожному, хто захоче з нами співпрацювати. Для нас не грає ролі тип квартири і її площа. Клієнти можуть замовити ремонт в хрущовках, новобудовах, однокімнатних, двокімнатних, трикімнатних, чотирикімнатні і елітних квартирах.

Ремонт квартир під ключ в Києві за вигідними цінами

Участь замовника в процесі ремонту може бути зведене до мінімуму. Компанія «БУДЕКС» пропонує професійний ремонт квартир під ключ в Києві, ціна яких варіюється в залежності від складності та обсягу. Багато клієнтів вважають, що їх активна роль в ремонті якимось чином запобігти наявність дефектів, недобросовісно виконаних робіт, знизить вартість послуг. В результаті ціни виявляються нижчими, оскільки:

 • всі роботи ретельно плануються;
 • виробляється одна або кілька оптових закупівель оздоблювальних матеріалів;
 • роботи ведуться за проектом, а можливі зміни узгоджуються із замовником.

Ціна ремонту також знижується через великий обсяг робіт, тому що це є більш вигідним, ніж залучення різних підрядників. Крім того, вибираючи надійну бригаду, ви будете працювати з одним контактною особою, яка завжди буде на зв’язку. Знижується також кількість нестиковок, переробок, що економить бюджет і підвищує якість ремонту.

Як організувати ремонт квартир під ключ в Києві і з чого почати?

Ціноутворення залишається ключовим критерієм при виборі підрядника. Щоб знизити витрати сімейного бюджету, попередньо краще дізнатися скільки коштує ремонт квартири під ключ. Незважаючи на надання єдиних розцінок, багато забудовників, бригади і будівельні компанії використовують при розрахунку ряд прихованих витрат, які пред’являються клієнту по факту. Щоб убезпечити себе, укладайте юридичний договір на ремонт квартир. При цьому ціну і терміни виконання робіт необхідно обумовлювати заздалегідь і обов’язково фіксувати в письмовому вигляді. Крім вартості робіт, «БУДЕКС» пропонує вигідні ціни на будівельні матеріали для своїх клієнтів, гарантуючи їх якість і оригінальність. Комплексний підхід – це явна перевага, яке в кінцевому підсумку заощадить від 10 до 30% сімейного бюджету.