Дизайн двокімнатної квартири від компанії БУДЕКСІМ

«Двушки» – найпопулярніший і вигідний вид житлоплощі: місця вистачає для всієї родини, а ціни на комунальні послуги цілком прийнятні. Єдине, про що потрібно подбати – вибрати вдалий дизайн двокімнатної квартири. Київ, на щастя, надає таку можливість кожному.
Дизайн двокімнатної квартири

Дизайн двокімнатної квартири в Києві

Для вибору майбутнього дизайну 2-кімнатної квартири, потрібно знати точну кількість проживаючих в ній, функціональним призначенням кожної з кімнат, стилем меблів і багатьом іншим.

Сучасний дизайн 2-кімнатної квартири

Як правило, сім’ї з дітьми віддають одну кімнату під дитячу, а друга служить одночасно і вітальнею, і спальнею. Тому тут важливо підібрати сприятливу для відпочинку колірну гамму. У разі ж, якщо власники житлоплощі – молода, енергійна пара, можлива повна перепланування квартири, а то і зовсім – перетворення її в студію.

Ціни на дизайн двокімнатної квартири

Як не крути, але будь-якого сучасного житла необхідні свіжі рішення, в тому числі оригінальний дизайн двокімнатної квартири. Ціни на нього – привід для радості клієнта.

Вид послуг ціни, грн/м2
Дизайн двокімнатної квартири від 350

Детальніше про ціни
Замовити безкоштовний розрахунок вартості дизайну 2-кімнатної квартири

Якщо Вам потрібен оригінальний дизайн для 2-кімнатної квартири в Києві за розумною ціною, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!


Телефонуйте

(044) 333-97-04 або (096) 56-999-07

прямо зараз для оформлення замовлення на ремонт або отримання кваліфікованої консультації.

Ми робимо ваше життя яскравішим і комфортніше!