Ремонт двоповерхових котеджів в Києві і області

Ремонтні роботи – справа відповідальна, особливо, коли мова йде про те, щоб якісно виконати ремонт двоповерхових котеджів. Київ – місто, який поєднує в собі сучасні висотки та елітні будинки. Тому дана послуга є однією з найбільш затребуваних в сфері будівельної справи.

Ремонт двоповерхових котеджів

Ремонт 2-поверхових котеджів у Києві та Київській області

Ремонт 2-поверхових котеджів має свою специфіку, яка пов’язана з великою площею такого будинку. Однак це анітрохи не складніше, ніж робота з невеликими квартирами або маленькими будинками, і за термінами ремонт 2-поверхового котеджу можна зробити дуже швидко.

Ремонт 2-поверхових котеджів: етапи робіт

Ремонт двоповерхового заміського будинку включає ряд процесів, які необхідно проводити в строгій черговості:

  • складається дизайн-проект (при необхідності);
  • підбираються матеріали, які дозволяють створити бажаний інтер’єр;
  • складається кошторис. Її потрібно робити до того, як ремонт розпочався! Коригування можна вносити на етапі закупівлі матеріалу, але в такому випадку необхідно заново провести розрахунки;
  • перепланування приміщень (при необхідності);
  • сантехнічні роботи;
  • електромонтажні роботи;
  • оздоблювальні роботи.

Починають ремонт двоповерхового заміського будинку завжди з планування та пошуку підрядників. Від того, наскільки грамотно складений календарний план, наскільки надійні майстри, з якими ви домовилися, залежить швидкість ремонтних робіт. Якщо все проводити саме в такій послідовності, ремонт двоповерхового заміського будинку займе кілька місяців. Якщо ж мова йде тільки про косметичний ремонт – і того менше.


ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

7 РОКІВ
НА РИНКУ

ГАРАНТІЯ
ЯКОСТІ

ПРАЦЮЄМО
БЕЗ ПИЛУ

ДОСТУПНІ
ЦІНИ

БЕЗКОШТОВНІ
ЗАМІРИ

 


Як проходять оздоблювальні роботи двоповерхового будинку?

Внутрішнє оздоблення двоповерхової споруди, в свою чергу, також поділяється на кілька етапів. А точніше, на два:

  • чорнові роботи;
  • фінішна обробка.

Спочатку роблять чорнові роботи. Поверхня не повинна мати шорсткостей, нерівностей, тріщин, інших дефектів. Для цього її шпаклюють, штукатурять, гарантують, тобто готують до нанесення фінішного покриття. Спосіб нанесення декоративної, фінішної обробки залежить від обраного матеріалу. 

Дуже важливо дотримуватися технологічні режими і процеси. Наносити фінішне покриття, наприклад, можна після того, як підготовлена ​​поверхню повністю висохла. В іншому випадку можуть бути тріщини, роботу доведеться переробляти. 

В самому кінці встановлюються розетки і вимикачі, вивозиться будівельне сміття, робиться прибирання після ремонту – і ви можете заїжджати в оновлене житло.

Вартість обробки двоповерхового котеджу залежить від обраних матеріалів і від площі вашого будинку. Левова частка бюджету припадає саме на матеріали, а не на роботу майстрів.

Ціни на ремонт 2-поверхових котеджів

Ремонт двоповерхових котеджів, ціни на який можете дізнатися у відповідному розділі, розумний внесок коштів. Кожен з наших клієнтів без проблем підтвердить це.

ВИД ПОСЛУГ ЦІНА, ГРН / М 2
Ремонт двоповерхових котеджів від 1 200

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦІНИ

Ремонт двоповерхових котеджів з «БУДЕКС» – гарантія якості

Замовити ремонт двоповерхового заміського будинку ви можете у нас. Чому саме «БУДЕКС»? У нас дійсно доступні і демократичні ціни, висока якість робіт, на яке ми надаємо офіційну гарантію у формі договору. Також ми гарантуємо чітке дотримання термінів. Ми працюємо не тільки в Києві, географія наших послуг – вся Київська область. Детальніше умови ви можете обговорити з менеджером компанії по телефону.

ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ РЕМОНТУ 2-ПОВЕРХОВОГО КОТЕДЖУ

Якщо Вам потрібен якісний ремонт 2-поверхового котеджу за розумною ціною, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!


Телефонуйте

(044) 333-97-04 або (096) 56-999-07

прямо зараз для оформлення замовлення на ремонт або отримання кваліфікованої консультації.

ВКЛАДАЙТЕ В ВІЧНЕ, В ВЛАСНИЙ КОМФОРТ!