Ремонт кухни в Киеве от компании БудЭксим

Якщо і є щось масштабніше ремонту ванної кімнати , то це, без сумніву, ремонт кухні. Київ, де ми працюємо на постійній основі, вже вкотре підтвердив це твердження.

ремонт кухні

Ремонт кухні в Києві

Ідеальна кухня – це сантехніка, що працює як годинник, труби в отличном состоянии, прекрасно налагоджена електрика, газова і опалювальна системи. Щоб цього домогтися необхідний своєчасний ремонт кухні. Ціни на сьогоднішній день варіюються і залежать, в першу чергу, від стану кімнати і вартості використовуваних матеріалів.

Наша компанія вже який рік спеціалізується на професійному ремонті кухонь в Києві. Ми вважаємо за краще працювати комплексно, а тому ефективність роботи нашої команди значно збільшується за рахунок злагодженості колективу.

Ціни на ремонт кухні

Ми знаходимося на ринку будівельних послуг не один рік. Проаналізувавши сучасні ціни на ремонт кухні, можна зрозуміти, що ми – одна із самих бюджетних компаній столиці.

вид послуг ціна, грн / м 2
ремонт кухні від 900

Детальніше про ціни
Замовити безкоштовний розрахунок вартості ремонту кухні

Якщо Вам потрібен сучасний ремонт кухні за розумною ціною, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!


Телефонуйте

(044) 333-97-04 або (096) 56-999-07

прямо зараз для оформлення замовлення на ремонт або отримання кваліфікованої консультації.

Зручність, функціональність, стиль: що ще потрібно сучасній кухні?

Ремонт кухні

Кухня – одна з найбільш відвідуваних кімнат в квартирі або будинку. Крім того, це не просто кімната, а функціональний простір і тут важливий не тільки дизайн, а доцільність і зручність.

У компанії “БУДЕКСІМ” працюють фахівці, які знають, як повинна виглядати сучасна кухня: які матеріали потрібно вибрати, як підібрати меблі і навіть якого кольору штори прикрасять приміщення.

Як і при будь-якому іншому справі, тут важливий правильний підхід. Починати ремонт кухні слід з вибору дизайну. І тут відразу варто визначитися – це буде капітальний ремонт або косметичний. Крім того, необхідно враховувати призначення приміщення під назвою “кухня” в квартирах різних розмірів.

Елітний ремонт кухні передбачає наявність зони тільки для приготування їжі, коли їдальнею може служити інше приміщення. У квартирах середніх розмірів кухню, як правило, зонируют, розділяючи зону приготування їжі і зону їдальні. Ремонт кухні в хрущовках, маленьких квартирах, де і кухні по площі менше, господарі намагаються знайти хоча б куточок для прийому їжі.

Отже, в залежності від призначення кухні, відбувається і формування її інтер’єру, вибір матеріалів і загальне планування простору.

Якщо ми говоримо тільки про зону приготування їжі, то під час ремонту кухні використані матеріали повинні бути зносостійкими, оскільки цей простір активно використовується господинею: покриття підлог, стін, робочих поверхонь. В обробці на перше місце виходить функціональність. До задоволення споживача сьогодні на ринку можна купити матеріали не тільки з високими функціональними якостями, а й відповідають найвишуканішим естетичним запитам.

Якщо ремонт кухні передбачає наявність зони прийому їжі, то в обробці підлог, стін немає необхідності використовувати настільки міцні, а отже і дорогі матеріали. Тому з метою економії, при ремонті кухні в хрущовці, дизайнери вдаються до прийому візуального зонування. Роблять покриття підлог іншого кольору і матеріалу, обробляють стіни більш легкими матеріалами, домагаючись цим економії коштів і дотримуючись естетичну привабливість.

Скориставшись послугами фахівців компанії “БУДЕКСІМ”, Ви зможете зробити ремонт кухні в хрущовці, в елітних апартаментах, в квартирі або будинку, оптимально використавши свої кошти, швидко і грамотно.