Комплексний ремонт котеджів

Якщо і є щось популярніше гучного євроремонту , то це комплексний ремонт котеджів. Київ, як і інші розвинені міста підхопив цю тенденцію на «ура».

Комплексний ремонт котеджів

Комплексний ремонт котеджів у Києві

Комплексний ремонт котеджу під ключ – це одне з основних напрямків нашої компанії. Тому ми впевнено називаємо себе експертами в цьому питанні і охоче поділимося своїм досвідом – як зробити так, щоб комплексний ремонт котеджів пройшов без затримок і клопоту.

Головне – комплексний підхід до ремонту котеджів

Найголовніше – підходити до справи відповідально і планувати все наперед. Комплексний ремонт котеджу припускає, що спочатку ви визначаєтесь з тим, що будете робити – капітальний або косметичний ремонт. При необхідності ми складаємо дизайн-проект, прораховуєте кошторис і підбираємо оптимальні матеріали під неї. Якщо прорахунок показує, що ви не вкладаєте в ваш бюджет і збільшити його немає можливості, варто задуматися про покупку інших матеріалів, вартість яких нижче. 

Якщо комплексний ремонт котеджу передбачає перепланування приміщень, варто порадитися з інженером.

Після цього ми підбираємо фахівців і підтверджуємо з кожною бригадою точні терміни виконання – щоб в процесі роботи не виникали простої. І вже тоді починаємо роботу. Спочатку – демонтаж і монтаж перегородок (при переплануванні), потім – сантехнічні та електромонтажні роботи. Комплексний ремонт котеджу передбачає заміну сантехніки, електромонтажної фурнітури (розеток, вимикачів).


ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

7 РОКІВ
НА РИНКУ

ГАРАНТІЯ
ЯКОСТІ

ПРАЦЮЄМО
БЕЗ ПИЛУ

ДОСТУПНІ
ЦІНИ

БЕЗКОШТОВНІ
ЗАМІРИ

 


 

Що ще включають послуги комплексної обробки заміських приватних будинків і котеджів?

Звичайно, головний етап робіт при комплексному ремонті котеджів – це оздоблювальні роботи. Починають завжди з чорнових робіт: поверхню потрібно якісно вирівняти, підготувати до нанесення фінішного покриття. Не варто ставитися до цього етапу несерйозно: саме від якості чорнових робіт головним чином залежить, як будуть виглядати ваші стіни, підлогу і стелю. Ви можете купити найдорожчі шпалери, але вони просто зіпсовані, якщо стіна не була вирівняна. 

До чорновим робіт відносяться:

  • шпаклівка;
  • грунтовка;
  • штукатурка;
  • стяжка підлоги;
  • установка каркасів і з подальшою обшивкою гіпсокартоном стелі, в деяких випадках стін;
  • інше.

Після цього можна переходити до фінальної обробці стін. Тут все залежить від того, які матеріали ви підібрали. Для стін можна використовувати шпалери, керамічну плитку, декоративну штукатурку. В якості підлогового покриття найчастіше використовують ламінат з різними фактурами, паркет (дошку), плитку. До речі, для заміського будинку дуже рекомендується задуматися про монтаж «теплої підлоги» – він додатково буде обігрівати приміщення і дозволить заощадити на «комуналці». Стелі як правило роблять навісними або просто фарбують.

По термінах – комплексний ремонт котеджів можна зробити за 2-3 місяці при злагодженій роботі. Затягується цей процес тільки при відсутності комплексного підходу.

Ціни на комплексний ремонт котеджів

Поспішайте замовити комплексний ремонт котеджів, ціни на який у нас одні з найнижчих по всій столиці.

ВИД ПОСЛУГ ЦІНА, ГРН / М 2
Комплексний ремонт котеджів від 2 500

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦІНИ

Комплексний ремонт таунхаусів і котеджів з «БУДЕКС»

Чи не хочете займатися ремонтом самостійно? Замовити комплексний ремонт котеджів під ключ з найвигіднішими умовами в Києві і області ви можете в компанії «БУДЕКС». Ми надаємо реальну гарантію якості, а щодо ціни завжди домовимося. 

ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ КОМПЛЕКСНОГО РЕМОНТУ КОТЕДЖУ

Якщо Вам потрібен професійний комплексний ремонт котеджу за розумною ціною, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!


Телефонуйте

(044) 333-97-04 або (096) 56-999-07

прямо зараз для оформлення замовлення на ремонт або отримання кваліфікованої консультації.

МИ ДОПОМОЖЕМО ВАМ ЗРОБИТИ ПЕРШИЙ КРОК НАЗУСТРІЧ МРІЇ!