Хто ми?

Історія виникнення нашої компанії – це повне відображення нашої життєвої позиції, яка багато в чому показує нашу чесність і відкритість перед клієнтом.

Ще кілька років тому практично весь робочий актив нашої фірми мав можливість працювати в одній з найпрестижніших будівельних компаній на території України. У деякому роді позитивний, в деякому – негативний, але це був безцінний досвід для кожного з нас.

Перший час робота була в радість. “Ще б! Який досвід! А які рекомендації нас очікують! », – думали ми. Але в один момент щось пішло не так. А саме – завищені вимоги керівництва за фінансовими показниками.

Виконати їх в зазначені терміни було нереально, а тому було вирішено (не порадившись з колективом) працювати на шкоду якості: закупівлі матеріалів поганої якості, скорочення термінів виконання робіт, що в принципі робити заборонено і ряд інших дрібниць, які з часом зіпсували позитивний імідж компанії .

На цьому грунті у працівників і керівників почали виникати конфліктні ситуації. Масло у вогонь почали підливати незадоволені послугами компанії клієнти. Нами було твердо вирішено попрощатися зі старою фірмою і заснувати свою власну. Так з’явилася на світ ремонтно-будівельна компанія «БУДЕКС».

Ми тільки починаємо свій шлях на ринку будівельних послуг. Приклад престижних товаришів дає нам потужний стимул до розвитку.
Сьогодні в нашому штаті вже досить співробітників, включаючи декількох професійних дизайнерів і архітекторів. На сьогоднішній день ми в силах чинити дійсно якісні послуги нарівні з уже розвиненими будівельними компаніями.

Вже зараз ми володіємо всім потенціалом, щоб вирішувати проблеми клієнтів такі як:

  • доставка матеріалів;
  • час, що витрачається на поїздки і покупку будівельних матеріалів;
  • вибір необхідних комплектуючих;
  • планування дизайну інтер’єру та багато іншого.

Ми – молода, але стрімко розвивається. Якщо хтось скаже, що у нас немає досвіду в будівельній сфері, він зробить грубу помилку.

Всі наші фахівці мають два і більше професійних середніх і вищих освіт. Крім того, у більшості співробітників є досвід роботи в престижних компаніях України. І всі вони, як один, одного разу віддали перевагу нас.

Молодий – це не недосвідчений. Молодий – це креативний, амбіційний, наполегливий і бажає розвиватися. Саме так можна охарактеризувати кожного з наших працівників. Саме це є нашим основним перевагою в боротьбі за першість на ринку будівельних послуг.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб наші клієнти залишалися задоволеними. Наші співробітники жадають нових вражень і досвіду роботи, а тому усі послуги, що надаються нами – це гарантія 100% якості.

Поки що наша компанія тільки на стадії становлення, але весь досвід, накопичений роками, вже дозволяє нам отримувати хороші відгуки, рекомендації і, звичайно ж, завойовувати дорогоцінний довіру постійних клієнтів.