Косметичний ремонт котеджів

Ми не відкриємо Америку знову, якщо скажемо, що будь-яка житлоплощу вимагає своєчасного оновлення. Будинки – не виняток. Тому, хоча б раз в 5 років рекомендовано робити косметичний ремонт котеджів. Київ або область – не біда, ми прийдемо на допомогу всім, хто потребує наших послугах.

Косметичний ремонт і обробка будинків і котеджів зазвичай застосовуються в таких випадках:

  • котедж планується під оренду;
  • забудовник здав житло з проведеними комунікаціями, але без обробки;
  • комунікації і сантехніка в будинку ще в доброму стані, але інтер’єр хотілося б змінити.

 

Косметичний ремонт котеджів

Косметичний ремонт котеджів у Києві

Зараз в Києві і області активно розвивається будівництво цілих котеджних селищ і містечок. У деяких випадках забудовник здає їх з уже підведеними комунікаціями, розводкою електрики. Вже підготовлені поверхні (стіни – оштукатурені, на підлогах – стяжка). Тобто капітальний ремонт не потрібен, необхідно лише обробити свій будинок за смаком. Косметичний ремонт котеджів в такому випадку можна зробити дуже швидко. Можна укластися в 2 місяці при злагодженій роботі.

Трохи більше часу буде потрібно для заміни обробки. Спочатку демонтуються старі матеріали, вирівнюються поверхні, а вже потім черга декоративних робіт. Часто інтер’єр змінюють, коли здають будинок в оренду: щоб все було новим і акуратним. Капітально міняти сантехніку, робити перепланування власнику житла нераціонально. Та й не потрібно цього: навіщо міняти те, що надійно працює? А ось простий новий євроремонт дозволить запросити за оренду велику суму.

Або вам просто набридли персикові стіни в спальні, і ви хочете їх пофарбувати. Звертайтеся – ми допоможемо облаштувати ваш будинок. «БУДЕКС» здійснює ремонт приватних будинків в усіх напрямках.


ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

7 РОКІВ
НА РИНКУ

ГАРАНТІЯ
ЯКОСТІ

ПРАЦЮЄМО
БЕЗ ПИЛУ

ДОСТУПНІ
ЦІНИ

БЕЗКОШТОВНІ
ЗАМІРИ

 


 

Косметичний ремонт котеджів: ціни

Вартість ремонту залежить від обсягу робіт. Якщо не потрібна підготовка та демонтажні роботи, вона буде значно менше. Впливає на ціну складність завдань. Але в цілому у нас дуже демократичні умови. А ось ваше місце розташування далеко від столиці бюджет не збільшить: ми працюємо по Київській області за однаковим прайсу.

Щоб розуміти, скільки буде коштувати ремонт вашого будинку, потрібно зв’язатися з менеджерами компанії. Вони прорахують кошторис конкретно під ваш об’єкт.

ВИД ПОСЛУГ ЦІНА, ГРН / М 2
Косметичний ремонт котеджів від 1 200

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦІНИ 

Ремонт котеджів під ключ

Перш ніж приступити до роботи, необхідно оцінити її обсяг. Для цього до вас приїде заміряє компанії «БУДЕКС». На місці обговоримо всі варіанти. Зазвичай наші клієнти зупиняються на заміну обробки стін, підлоги і стелі, фурнітури на більш сучасні. У процесі ви можете вирішити замінити унітаз на консольний, ванну на душовою бокс – ми допоможемо. У нас фахівці всіх профілів. Якщо ремонт з косметичного переросте в капітальний – ми все зробимо добротно і в терміни.

ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ КОСМЕТИЧНОГО РЕМОНТУ КОТЕДЖУ

Якщо Вам потрібен сучасний косметичний ремонт котеджу за розумною ціною, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!


Телефонуйте

(044) 333-97-04 або (096) 56-999-07

прямо зараз для оформлення замовлення на ремонт або отримання кваліфікованої консультації.

СТАТИ НАШИМ ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТОМ І ЗАБУДЬТЕ НАЗАВЖДИ ПРО ПРОБЛЕМУ РЕМОНТУ!