Про нас

Будівельна компанія Будексім

Ваш ремонт у наших руках!

Ми працюємо на результат, щоб втілити в реальність ваші мрії!

Будексім – передова будівельна компанія, що пропонує послуги по ремонту квартир, заміських будинків, котеджів, офісних та комерційних приміщень. Наша команда працює в даній галузі понад 15 років, тому ми гарантуємо якісно і професійно виконану роботу в чітко обумовлені терміни. Широкий спектр послуг підприємства дозволяє здійснити ремонт під ключ, що має на увазі підготовку проекту, розробку дизайну, прокладку комунікаційних систем, монтаж дверних і віконних конструкцій, внутрішнє оздоблення приміщень.

Іван Лісогор засновник компанії

Деякі факти

Багаторічний досвід команди і успішна реалізація проектів будь-якої складності!

ІСТОРІЯ
Ми з’явилися близько 15 років тому, і з тих пір ведемо успішну діяльність в галузі реалізації ремонтів під ключ. За роки успішної роботи нам вдалося виконати десятки проектів різної складності, з прикладами яких ви можете ознайомитися на сайті компанії.
СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ
Регулярно удосконалюючи свої навички та вміння, підвищуючи кваліфікацію і практичний досвід вирішення складних завдань, ми продовжуємо слідувати новітнім технологіям. Вивчаємо нові стандарти якості, використовуємо надійні матеріали, інструменти та технічне оснащення.
ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА
У штаті задіяні провідні фахівці, які регулярно підвищують рівень кваліфікації. Наші співробітники мають достатні теоретичні знання і практичний досвід ремонтів будь-якої складності, що дозволяє задовольнити будь-які побажання клієнтів.
Головні цінності компанії

Стратегія Будексім

Креативні ідеї

Регулярно вдосконалюючи навички та досвід у вирішенні поставлених завдань, наші співробітники вміють знаходити нестандартні рішення для будь-яких проектів.

Впровадження інноваційних технологій

Відстежуючи сучасні тенденції будівельного ринку, ми використовуємо в роботі тільки новітні ідеї і методи реалізації ремонтів під ключ.

Неординарний дизайн

Кваліфіковані архітектори і дизайнери запропонують безліч варіантів реалізації дизайн-проекту і підготують його в будь-якому вподобаному замовнику стилі.

Наша місія
Ми прагнемо в найкоротші терміни реалізувати ваші мрії.

Відео компанії

Результати нашої роботи
Залишаючись лідируючою компанією на ринку надання будівельних послуг, ми демонструємо професійну роботу
УСПІШНИХ ПРОЕКТІВ
ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ
СПІВРОБІТНИКІВ В ШТАТІ
Працюйте з нами

Широкий спектр послуг

Ми відкриті до будь-якої співпраці з іншими компаніями! Ми можемо встановити довгострокові і взаємовигідні відносини і стати надійними партнерами.
НАШІ ВІДГУКИ
Андрій Самір Менеджер

Я вибрав БУДЕКСІМ серед інших компаній через хороших рекомендацій, які я чув. Їх репутація на вищому рівні, а їх портфоліо говорить сама за себе. БУДЕКСІМ…

Антон Мамчур Менеджер

Їх репутація на вищому рівні, а їх портфоліо говорить сама за себе. БУДЕКСІМ – це команда однодумців, дійсно люблять свою справу. Я повністю задоволений своїм…

Марія Вермут Менеджер

Працювати з БУДЕКСІМ – одне задоволення, адже завжди приємно працювати з висококласними професіоналами. Я повністю задоволена своїм проектом. Я вибрала БУДЕКСІМ серед інших компаній через…

Наші партнери
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

Будексім

Хочете дізнатися більше про нас або оформити заявку на попередній огляд об'єкта, телефонуйте нам прямо зараз!