Ремонт офісів

У сучасному світі навколо офісів обертається буквально все: бізнес, громадська діяльність, творчі починання і багато іншого. Важливо, щоб приміщення завжди знаходилося в належному вигляді. У разі чого, ми готові в найкоротші терміни здійснити ремонт офісів. Київ або область? Не питання. Це – географія нашої діяльності.

Ремонт в офісі

Ремонт офісів в Києві

Робоче місце – важлива частина людини. Воно повинно бути не просто стильним, але і досить зручним. Тому своєчасний ремонт офісу в Києві просто необхідний людині, що прагне підвищити свою продуктивність на роботі.

Кожен клієнт для нас є VIP-персоною. Ми готові надати всі необхідні ремонтні роботи, починаючи від простих косметичних, закінчуючи складними – повним перетворенням приміщення. Залежно від того, на який варіант впаде ваш погляд, ціна ремонту офісу буде трохи відрізнятися.

Особливості ремонту офісів

Офіс – візитка компанії. Тому всякий грамотний керівник повинен розуміти, що довіряти ремонт офісу необхідно тільки професіоналам. Ми, в свою чергу, розуміємо всю специфіку роботи.

Сучасний офіс повинен відповідати кільком вимогам:

 • практичність;
 • стиль;
 • ергономічність;
 • функціональність і зручність.

Переваги роботи з нами

7 років
на ринку

гарантія
якості

Працюємо
без пилу

доступні
ціни

безкоштовні
заміри

 


 

Ціни на ремонт офісів

Бажаєте мати стильне робоче місце? Ви за адресою: ми зробимо якісний ремонт офісів. Ціна не просто здивує, а обрадує, адже завдяки нам ви зможете заощадити 30% коштів. Чи не це головне для успішного підприємця?

вид послуг ціна, грн / м 2
ремонт офісів від 900

Детальніше про ціни
Замовити безкоштовний розрахунок вартості ремонту офісу

Якщо Вам потрібен професійний ремонт офісу за розумною ціною, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!


Телефонуйте

(044) 333-97-04 або (096) 56-999-07

прямо зараз для оформлення замовлення на ремонт або отримання кваліфікованої консультації.

Ми зробимо ваш офіс найкращою візитною карткою!

Якісний ремонт офісів під ключ

Офісні приміщення схильні до великих навантажень, особливо це стосується дверей і підлоги. Компанія «БУДЕКС» пропонує просте і надійне рішення – професійний і оперативний ремонт офісів в Києві .

Від якості матеріалів і майстерності проведення ремонтно-оздоблювальних процесів в офісному приміщенні залежить не тільки естетичний вигляд, але і надійність зробленого. Крім того, це позбавляє власника приміщення від зайвих витрат, оскільки недоброякісні «заплатки» на швидку руку не є повноцінним виходом із ситуації.

Ми вже 8 років надаємо якісні послуги на території Києва в сфері ремонту офісів під ключ. Наша команда складається з фахівців, які за роки праці в сфері оздоблювальних робіт отримали безцінний досвід. Згуртованість, чіткий розподіл обов’язків, планування фронту робіт і відповідальність кожного члена команди дозволяє нам гідно справлятися з будь-яким завданням за короткий термін.

Що входить в ремонт офісів

Пропоновані послуги можна розділити на дві великі категорії:

 • Косметичний ремонт офісів – регулярна міра, яка дозволяє оновити приміщення, поліпшити їх візуальну сторону, а також провести перепланування, зробивши робоче місце співробітника більш затишним і функціональним.
 • Капітальний ремонт – має на увазі більш об’ємний і насичений план робіт. Як правило, при такому ремонті офісу потрібно бути готовим не тільки до вирівнювання будь-яких поверхонь і перепланування, а й до монтажу вікон і дверей, укладання плитки, переобладнання комунікацій і багато чому іншому.

Нас не лякають великі об’єкти і втілення нестандартних дизайнерських рішень в життя. Майстри «БУДЕКСІМ» прагнуть при ремонті офісу досягти ряду певних цілей. Серед таких варто виділити:

 • оперативність;
 • ергономічність;
 • практичність;
 • надійність;
 • естетичність.

Для кожного нового клієнта створюється дизайн проект. Все замерочние роботи виконуються безкоштовно. Наші співробітники в обов’язковому порядку дотримуються технічні, санітарні та гігієнічні норми.

Завжди намагаючись відповідати високому рівню, ми з упевненістю можемо гарантувати якість ремонту офісу в Києві за доступними розцінками.