Види ремонтів

Ремонт сьогодні – ряд складних поетапних дій. З огляду на всі побажання, наша компанія в найкоротші терміни готова здійснити той чи інший вид роботи. Ми працюємо відразу в декількох напрямках і виконуємо наступні види ремонтів:

  • євроремонт;
  • капітальний;
  • косметичний.

 

Євроремонт від 3000 грн / м2

Наші майстри виконають роботи будь-якої складності, застосовуючи тільки кращі сучасні матеріали і інструменти. Якщо ви бажаєте отримати на виході перетворити приміщення, що відповідає європейським стандартам, євроремонт – ваш вибір.

 

 

Детальніше >


 

Капітальний ремонт в Києві

Капітальний ремонт від 2500 грн / м2

Назва говорить сама за себе і має на увазі, що капітальний ремонт – це, якщо і не назавжди, то вже точно на кілька поколінь вперед. Даний вид передбачає наявність всіх видів робіт: демонтаж, перепланування, оздоблення і т.д.

 

 

Детальніше >


 


 

Косметический ремонт в Киеве

Косметичний ремонт від 1200 грн / м2

Ідеальним варіантом зміни зовнішнього вигляду квартири є косметичний ремонт. Якщо ви цінуєте свій час і сили, то ми готові надати послугу в найкоротші терміни за відносно невелику суму, з якої можна ознайомитисяв разділі ціни.

 

 

Детальніше >


 

Наведені ціни включають в себе вартість робіт, але не вартість матеріалів для чорнової обробки. Для уточнення повної вартості ремонту з урахуванням матеріалів для чистової обробки надішліть заявку на зворотний дзвінок нашого менеджера.

Поспішайте скористатися нашими послугами сьогодні і вже завтра ви станете на шлях змін!