Ремонт магазинів

Відкриваючи торгову точку, необхідно розбиратися в багатьох тонкощах, в тому числі і в дизайні приміщень. Від них безпосередньо залежатиме приплив покупців. Ми готові прийти вам на допомогу: один із пріоритетних напрямків нашої діяльності – ремонт магазинів. Київ або область – не має значення, ми працюємо скрізь і завжди.

ремонт магазинів

Ремонт магазинів в Києві

Виконуючи ремонт вашого магазину в Києві, компанія бере на себе відповідальність за унікальний складений проект – дизайн готового приміщення, а також за якість виконаних робіт.

Ми дотримуємося системи комплексних робіт і генерального підряду. Це дозволяє збільшити якість, швидкість і ефективність ремонту магазинів за невелику ціну. Цінуйте особистий час і кошти? Ми чекаємо вас!

Особливості ремонту магазинів

Мабуть, однією з основних особливостей подібного ремонту є той факт, що остаточний результат повинен не просто задовольнити всі сторони, але і бути привертає маневром для клієнта. Для цього необхідні знання основ маркетингу, які мають фахівці нашої компанії.

Ідеальний магазин – це:

  • зручність;
  • функціональність;
  • привабливість;
  • дизайн, заманює нових клієнтів;
  • приємне освітлення.

Переваги роботи з нами

7 років
на ринку

гарантія
якості

Працюємо
без пилу

доступні
ціни

безкоштовні
заміри

 


 

Ціни на ремонт магазинів

Наша спеціалізація – ремонт магазинів. Ціна на послугу не настільки велика, щоб наші клієнти відмовляли собі в задоволенні споглядати на оновлену власність.

вид послуг ціна, грн / м 2
ремонт магазинів від 900

Детальніше про ціни

Ергономіка – основа ефективності

Кожен власник успішного торгового бізнесу відмінно розуміє значення ергономіки приміщень торгової точки. У маркетингу навіть є окремий напрямок, який вивчає вплив розміщення товарів і стелажів на поведінку покупців. Правильно продуманий ремонт допоможе правильно розставити акценти в торговому приміщенні. Тому відкриваючи магазин, варто спочатку зробити капітальний ремонт з переплануванням. Так ви зможете ефективно використовувати кожен квадратний метр площі, створити комфорт для покупців і продавців. Планування колірної гами в оформленні допоможе максимально вигідно розмістити логотип. 

З усіма цими моментами вам може допомогти наш досвідчений дизайнер. Він складе проект, в якому буде враховано, де краще розмістити нову колекцію. А куди встановити стелажі з знижковими товарами. У проекті зазначена схема розміщення освітлення – з її допомогою також можна управляти поведінкою покупців.

При ремонті магазину важливо приділити велику увагу чорновим робіт. Від підготовки залежить, що зможе зробити з поверхнею професіонал. І, звичайно, не варто нехтувати прокладкою комунікацій. Від систем вентиляції, електрики, опалення та водопостачання залежить комфорт усередині магазину, збереження і безпеку товару.

Хочете просто освіжити інтер’єр?

У магазинах ремонт роблять частіше, ніж в житлових квартирах. Нічого дивного в цьому немає: в комерційних приміщеннях завжди велике навантаження, більший потік людей. А тому підлогове покриття швидше стирається, обробка стін швидше втрачає свій зовнішній вигляд.

Раз на рік робити капітальний ремонт магазину не потрібно. Досить обмежувати оновленням фінішної обробки, надати приміщенню привабливий зовнішній вигляд. Разом з тим пам’ятайте, що косметичний ремонт магазину передбачає демонтаж старих покриттів і чорнові (підготовчі) роботи. Поєднати ремонт можна з невеликою перестановкою, але обережно – щоб не порушити ергономічність розробленого дизайну.

Регулярний догляд і оновлення торгової точки – не тільки необхідність, а й вигідне капіталовкладення. Адже в затишній і приємній обстановці і покупці витрачають гроші набагато охочіше.

Зі свого боку ми можемо гарантувати, що виконуємо як капітальний, так і косметичний ремонт магазину. При цьому зробимо це на найвищому рівні: за якістю, термінами і вартістю робіт. Разом з вами ми обговоримо всі моменти, ваші побажання і вивчимо особливості вашого бізнесу. І, використовуючи наші знання і великий досвід, допоможемо підібрати оптимальний варіант розміщення, зонування, обробки.

Замовити безкоштовний розрахунок вартості ремонту магазину

Якщо Вам потрібен професійний ремонт магазину за розумною ціною, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!


Телефонуйте

(044) 333-97-04 або (096) 56-999-07

прямо зараз для оформлення замовлення на ремонт або отримання кваліфікованої консультації.

Наш досвід доводить, що наші фахівці – знахідка для підприємливих управлінців!