Дизайн коридору від компанії БУДЕКСІМ

Якщо і є в будинку місце, що грає особливу роль при формуванні думки про господаря, то це коридор. У нього ми потрапляємо, коли відкриваються двері квартири. Його ми бачимо і розуміємо, наскільки власник житла охайний і креативний. Якщо дизайн коридору вдалий, вважайте, що справа в капелюсі – думка про вас буде тільки позитивним.
Дизайн коридору

Особливості дизайну коридору

Дана послуга популярна в основному серед власників старих хрущовок і сталінок, квартири яких наскрізь пронизані коридорній лінією. Тут важливо зрозуміти одну просту істину: чим простіше дизайн – тим краще. Нейтральний відтінок стін, мінімум нагромаджень, правильне освітлення і коридор постає перед нами в кращому світлі.
Мешканці новобудов також є нашими постійними клієнтами. Як правило, тут коридор набагато просторіше і дає більше можливостей для фантазії.

Ціни на дизайн коридору

Незалежно від складності проекту дизайну коридору, ціни на послуги не зростають. Вони залежать тільки від дорожнечі застосовуваних матеріалів.

ВИД ПОСЛУГ ЦІНА, ГРН / М 2
Дизайн коридору від 350

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦІНИ
ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ДИЗАЙНУ КОРИДОРУ

Якщо Вам потрібен функціональний дизайн для коридору в Києві за розумною ціною, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!


Телефонуйте

(044) 333-97-04 або (096) 56-999-07

прямо зараз для оформлення замовлення на ремонт або отримання кваліфікованої консультації.

БУДЬТЕ ОРИГІНАЛЬНІ, ЗУПИНІТЬ СВІЙ ВИБІР НА НАС.