Стяжка підлоги від компанії Будексім

Стяжка підлоги – процедура, необхідна для досягнення рівної поверхні. Без неї неможливо підготувати під до подальшої укладання покриття. Крім того, вона здатна зменшити загальне навантаження на стіни і несучі конструкції.

Стяжка підлоги

Стяжка підлоги в Києві

Будь-який ремонт, здійснюваний будівельними фірмами, має на увазі стяжку підлоги. Вона важлива не тільки в квартирі, але і в промислових, і комерційних приміщеннях. Рівна підлога необхідний, особливо, якщо в приміщення призначене для розміщення в ньому меблів.

Ми – рішення для нерівного статі. Наші фахівці використовують тільки нові технології, включаючи незаслужено непоміченим суху стяжку. В результаті нашої роботи на підлозі не буває дрібних тріщин і рубців, що, безсумнівно, показник якості.

Наші клієнти – приватні підприємці, бізнесмени і прості домогосподарки, що ще раз підтверджує, що будівельні послуги по кишені кожному.

Ціни на стяжку підлоги

Ми пишаємося нашими цінами на стяжку підлоги, адже вони помітно відрізняються від цін конкурентних компаній. Це говорить про те, що наші послуги – гідний внесок ваших коштів.

Вид послуг ціна, грн/м 2

Стяжка підлоги від 69

Детальніше про ціни

Не знаєте, куди вкласти гроші? Вкладіть в ремонт. Ми – найвигідніша інвестиція!