Укладання ламінату від компанії Будексім

Поза сумнівами, ламінат залишається на сьогоднішній день найпопулярнішим оздобленням підлоги в будинку. Укладання ламінату проста: достатньо всього лише з’єднати його складові частини між собою. Однак і тут не все так просто. Навіть самий дорого матеріал може виглядати безглуздо, якщо до його встановлення підійди безвідповідально.

Укладання ламінату

Укладання ламінату в Києві

Якщо ви до цих пір не вирішили, яке покриття для підлоги вибрати, віддайте перевагу ламінату. Він простий в догляді, транспортуванні, а його укладання – цікавий процес. Якщо у вас немає часу на останнє – ми прийдемо на допомогу.

Наша команда здійснить швидку укладання підлогового покриття, не залишивши за собою вад. Ми цінуємо внесок наших клієнтів в розвиток компанії, а тому є однією із найчесніших і вигідних фірм на сучасному ринку.

Будьте впевнені, що після укладання покриття ви залишитеся задоволені результатом, а відповідно, отримаєте тільки позитивні емоції.

Ціни на укладку ламінату

Незважаючи на те, що ціни на укладку ламінату великі, їх все ж можна наблизити до бажаної цифри, якщо знати куди звертатися.

Ще ми здійснюємо укладку лінолеуму і паркету, не пропустіть.

Вид послуг ціна, грн/м 2

Укладання ламінату від 45

Детальніше про ціни

Ми – економія ваших коштів і комфорт у вашому домі!