Укладання лінолеуму від компанії Будексім

Саме універсальне підлогове покриття – лінолеум. Його з успіхом використовують і в домашніх умовах, і в людних місцях. За рахунок практичності і відносну дешевизну, він набув поширення в Україні ще за часів радянського минулого. Сьогоднішні технології доводять, що укладання лінолеуму – вигідна пропозиція для кожного.
Укладання лінолеуму

Укладання лінолеуму в Києві

Лінолеум надзвичайно популярний серед власників офісів і магазинів: він практичний, має зносостійкими характеристиками, а зовнішній вигляд завжди охайний і органічний. У квартирах він так само активно застосовується, перш за все, завдяки своїм теплоізоляційним функцій.

Якщо ви твердо вирішили придбати лінолеум, ми пропонуємо свої послуги по підбору якісної моделі, а також її укладанні. Наша компанія орієнтується не на дорожнечу і бренд, а на якість, практичність і зручність матеріалу.

Ми закінчуємо роботу згідно з обумовленими термінами, ні днем ​​пізніше. Умови суворого дедлайну і самодисципліна – основні принципи нашої команди.

Ціни на укладку лінолеуму

Основні чинники ціни на укладку лінолеуму включають в себе: вартість матеріалу, використовуваних інструментів, обсяги роботи.
Також ми робимо укладку плитки. паркету і ламінату без ваших зайвих витрат.

Вид послуг ціна, грн/м 2

Укладання лінолеуму від 38

Детальніше про ціни

Ми – вигідний вклад в майбутнє вашого комфортного будинку!