Електромонтажні роботи від компанії Будексім

Якісна проводка і електрична система – основа будь-якого будинку, квартири і, тим більше, офісу. Ми здійснюємо електромонтажні роботи в будь-якій точці Києва незалежно від типу приміщення.

Електромонтажні роботи

Електромонтажні роботи від компанії БУДЕКСІМ

Сумніваєтеся в справності домашньої електропроводки? Придбали офіс і бажаєте його облаштувати для подальшої продуктивної роботи?

Бажаєте замінити старі «радянські» дроти на нові? Ми – рішення всіх ваших проблем.

Крім безпосереднього монтажу електричної проводки, ми займаємося діагностикою і тестуванням електричного обладнання будь-якого типу складності. Ми працюємо як в житлових, так і нежитлових приміщеннях, що відрізняє нас від ряду конкурентних фірм.

Ще одна особливість нашої компанії – вартість послуг, яка по кишені всім. Задоволений клієнт – наш головний пріоритет в робочий час.

Ціни на електромонтажні роботи

На жаль, ціни на електромонтажні роботи багато завищують, посилаючись на високий ризик при здійсненні послуги. Ми дотримуємося всіх норм безпеки, а тому не дотримуємося подібної цінової політики.

Вид услугцена, грн

Монтаж електричного щита від 350
монтаж розеток від 58
підключення світильників 58-180

Детальніше про ціни
Замовити безкоштовний розрахунок вартості електромонтажних робіт

Якщо Вам потрібно виконання електромонтажних робіт в Києві за розумною ціною, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!


Телефонуйте

(044) 333-97-04 або (096) 56-999-07

прямо зараз для оформлення замовлення на ремонт або отримання кваліфікованої консультації.

Наша молода команда принесе світло і енергію у ваш дім!