Монтаж гіпсокартону від компанії Будексім

В останні роки намітилася чітка тенденція на роботи із застосуванням гіпсокартону. Однак, далеко не всі мають достатньо досвіду та професіоналізму, щоб впоратися з таким серйозним матеріалом. Ми робимо монтаж гіпсокартону навіть найскладніших видів, починаючи від перегородок, закінчуючи стелями різної конструкції.

монтаж гіпсокартону

Монтаж гіпсокартону від компанії БУДЕКСІМ

Ви – наш клієнт, якщо маєте потребу в: оригінальному дверному отворі у вигляді арки, надійної перегородці, оригінальному стелі, широкому підвіконні і т.д.

Складна творча робота – наш пріоритет. Монтаж стелі і стін, дворівнева система профілів, короб під приховане освітлення, арка, перестенок і багато іншого. Наша команда – умільці, готові втілити в життя будь-який дизайнерський проект.

Ми активно працюємо як з дорогими елітними матеріалами, так і з бюджетними, але якісними. Тому, з упевненістю можна стверджувати, що наша компанія вигідна для будь-якого типу клієнта.

Ціни на монтаж гіпсокартону

Ми працюємо заради якісного результату, а тому ціна на монтаж гіпсокартону у нас помітно відрізняється від середньої ринкової.

Вид услугцена, грн / м 2

монтаж гіпсокартону від 83

Детальніше про ціни

Сучасний, затишний і функціональний будинок – постійний результат нашої роботи.