Монтаж систем опалення від компанії Будексім

Ми – компанія, що віддає перевагу чітко ставити цілі і завдання. Забезпечення тепла в будинку – один з наших професійних пріоритетів. Монтаж систем опалення – етап, без якого не обходиться не один капітальний ремонт квартири.
Монтаж систем опалення

Монтаж систем опалення від компанії БУДЕКСІМ

Стара опалювальна система себе зжила і необхідна її повна заміна? Бажаєте зробити опалення там, де його ніколи не було? Ми – рішення для кожного клієнта.

Приносити тепло в будинку – Наша фірма займається комплексним. Наші майстри проведуть недорогу і, головне, якісну роботу по заміні старих систем та встановлення нових.

Ми працюємо з матеріалами і технікою тільки від перевірених виробників. Кожна зі встановлених систем працює як годинник, за що ми встигли отримати вже не один позитивний відгук від наших клієнтів.

Ціни на монтаж систем опалення

Ми готові здійснити якісні послуги з монтажу систем опалення. Ціни – приємний бонус кожного клієнта, адже вони орієнтовані як на бюджетну роботу, так і дорогу.

Вид услугцена, грн

Установка і підключення газового котла від 1000
Установка і підключення електричного котла від 800
Установка і підключення радіатора від 350

Детальніше про ціни
Замовити безкоштовний розрахунок вартості монтажу системи опалення

Якщо Вам потрібен сучасний Монтаж системи опалення в Києві за розумною ціною, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!


Телефонуйте

(044) 333-97-04 або (096) 56-999-07

прямо зараз для оформлення замовлення на ремонт або отримання кваліфікованої консультації.

Задоволені клієнти – наш основний стимул не стояти на місці!