Капітальний ремонт квартир в Києві від компанії Будексім

Рано чи пізно кожному доведеться зіткнутися з облагороджуванням власної квартири, будь вона тільки придбана, або ж дісталася у спадок від предків. Найнадійнішим способом на сьогоднішній день є капітальний ремонт квартир Києва. Ми допоможемо не просто змінити зовнішній вигляд житла, але і привести в порядок всі системи життєзабезпечення усередині нього.

Капітальний ремонт квартир

Капітальний ремонт квартир в Києві

Якщо ви готові витратити величезну кількість сил, фінансів і власного часу, тоді самостійний ремонт – ваш вибір. В іншому випадку, ми готові представити свої послуги, однією з яких є капітальний ремонт квартири в Києві.

На відміну від інших видів ремонту, капітальний – досить трудомісткий процес, щоб його здійснювали дилетанти. По-справжньому якісну роботу в силах зробити тільки професіонал своєї справи. На щастя, наша компанія є лідером на ринку будівельних послуг вже який рік і пропонує послуги кращих фахівців.


ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

7 РОКІВ
НА РИНКУ

ГАРАНТІЯ
ЯКОСТІ

ПРАЦЮЄМО
БЕЗ ПИЛУ

ДОСТУПНІ
ЦІНИ

БЕЗКОШТОВНІ
ЗАМІРИ

 


 

Капітальний ремонт квартир: перелік робіт

«Капітальний» – має на увазі повне перетворення і реконструкцію житлоплощі. Тому, якщо ви бажаєте раз і назавжди забути про поломки в каналізаційних, опалювальних, електричних та інших системах, то варто віддати перевагу капітальний ремонт квартир. Ціни на нього вище звичайних, однак повірте, це дійсно варто того, щоб ніколи не турбуватися за життєзабезпечуючі функції вашого житла. Капітальний ремонт передбачає такі роботи:

  • демонтажні, монтажні ;
  • вирівнюються підлоги ;
  • вирівнюються стіни і геометрія приміщень;
  • повна заміна систем опалення ;
  • змінюються сантехнічні, електричні комунікації;
  • виконуються оздоблювальні роботи;
  • встановлюються багети і плінтуси;
  • монтується сантехнічна і електрична фурнітура;
  • монтуються освітлювальні прилади.

Розглянемо докладніше. У обжитий квартирі, в якій вже була обробка, спочатку потрібно зняти всі оздоблювальні матеріали. Знімається покриття для підлоги, шпалери, стара фарбування. У новобудовах демонтаж також може знадобитися: якщо не влаштовує планування квартири. В такому випадку знімаються існуючі перегородки і встановлюються нові (зазвичай з газоблоку). 

Після цього монтуються сантехнічні та електричні комунікації і приступають до підготовчих (чорновим) робіт. Підлоги зазвичай заливають самовирівнюється сумішшю (стяжкою). Для вирівнювання стін використовуються штукатурку і шпаклівку. Якщо стіни дуже нерівні, потрібно вирівнювання геометрії – їх обшивають гіпсокартоном. 

У старих будинках досить гостро стоїть питання заміни опалювальних систем. Сучасні системи опалення дають більше тепла при менших витратах. Енергоефективні технології дозволяють не втрачати дорогоцінний тепло на опалення вулиці. А в старих комунікаціях часто тепло втрачається в процесі транспортування від загальної труби в квартиру. Крім того, труби в цілому мають певний термін придатності, і їх просто необхідно міняти. Також міняти час від часу потрібно проводку – щоб зменшити ризик пожежі. Відзначимо, що заміну комунікацій ми рекомендуємо тільки в тому випадку, коли це дійсно необхідно. Якщо ж вони в нормальному стані, пропонувати вам зайві послуги ми не станемо.

В самому кінці приступаємо до оздоблювальних робіт: укладаємо фінішне підлогове покриття, декоративне оздоблення стелі, стін. Тут може бути багато варіантів: для підлоги – укладання паркету, ламінату або лінолеуму. Стіни можна фарбувати, обклеювати шпалерами, покривати штукатуркою – це модно, красиво і практично. Стелі просто фарбують або роблять з гіпсокартону в один або кілька рівнів.

Плінтуси, багети, молдинги, освітлювальні прилади та інша фурнітура – це завершальний штрих. З їх допомогою квартира набуває житлової, затишний і привабливий вигляд.

Ціни на капітальний ремонт квартир

Дійсно, ціна на капітальний ремонт квартири може здатися на перший погляд дуже великий. Порівняйте послуги нашої компанії з середньою вартістю послуг даного характеру на міському ринку і повертайтеся до нас!

ВИД ПОСЛУГ ЦІНА, ГРН / М 2
Капітальний ремонт квартир від 2 500

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦІНИ
ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ КВАРТИРИ

Якщо Вам потрібен сучасний капітальний ремонт квартири в Києві за розумною ціною, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!


Телефонуйте

(044) 333-97-04 або (096) 56-999-07

прямо зараз для оформлення замовлення на ремонт або отримання кваліфікованої консультації.

МИ – ГАРАНТ ВАШОГО ЗАТИШКУ І ГАРНОГО НАСТРОЮ, А ВИ – НАШОЇ ПОЗИТИВНОЇ РЕПУТАЦІЇ!