Комплексний ремонт квартир в Києві від компанії Будексім

Фахівці стверджують, що життєвий успіх безпосередньо пов’язаний з тим, як людина відчуває себе в домашніх умовах. Відмінний спосіб кардинально поліпшити їх – комплексний ремонт квартир. Київ і область – то, де ми активно працюємо, а тому мешканці області завжди можуть зробити крок на шляху до успіху, скориставшись нашими послугами.

Комплексний ремонт квартир

Комплексний ремонт в Києві

Деякі види ремонтних робіт вимагають рук не одного фахівця. А як інакше? Змінити проводку, каналізацію, ще й правильно світильники встановити … Навряд чи тут достатньо однієї людини. Популярний нині в Києві комплексний ремонт квартир – один з таких видів.

Що таке комплексний ремонт?

Комплексний ремонт – це весь спектр робіт з покращення умов проживання в квартирі (будинку). Змінюється не тільки обробка стін, стелі та підлоги. Основне – це заміна електропроводки, застарілих систем опалення, водопостачання, каналізації. Не обов’язково повністю – змінюються лише ті частини, які вийшли з ладу або ось-ось зроблять це. Природно, що до такого ремонту залучаються різні фахівці – сантехніки, електрики, штукатури, укладальники плитки, іноді дизайнер. Тому комплексний ремонт зручніше робити не самому, а звернутися в профільну будівельну компанію.

Підготовка до комплексного ремонту

Підготовка до ремонту – запорука відмінного результату. Тому спочатку ми в найменших деталях обговорюємо з клієнтом всі його побажання. Часто ми допомагаємо зрозуміти, що саме клієнт хоче бачити в своїй квартирі.

Перелік робіт під час комплексного ремонту завжди індивідуальний. А тому спочатку складається список необхідних завдань. У питаннях фінішної обробки мова йде в першу чергу про ваші побажання. Вам вирішувати, яке підлогове покриття і якого відтінку вибрати, шпалери або декоративну штукатурку для стін. Але в питаннях заміни комунікацій і вибору способу підготовки поверхонь до фінішної обробки рекомендуємо слухати майстра. Тут потрібно володіти спеціальними знаннями і оцінювати реальний стан поверхні, електропроводки або труб. Зі свого боку ми гарантуємо, що ні порадимо вам непотрібну роботу.

Після цього прораховується вартість комплексного ремонту квартири . Це робить сметчик в офісі, використовуючи дані зморщок і перелік затверджених робіт. У деяких випадках (коли є розроблений дизайн-проект) беруться дані дизайнера. Але той, що заміряє все одно попередньо виїжджає на об’єкт, щоб переконатися, що проект складений правильно.

На основі проведених розрахунків складається кошторис ремонтних робіт. На це зазвичай іде день-два. Кошторис складається під ваш бюджет, і її можна коригувати – але робити це варто до початку робіт. На основі кошторису на проведення ремонтних робіт можна розрахувати кошторис на закупівлю матеріалів. Це також можуть зробити наші фахівці.

При комплексному ремонті ми складаємо офіційний договір, в якому прописуємо всі умови. У тому числі – детальні строки проведення ремонтних робіт. Це – ваша гарантія того, що все буде зроблено вчасно і якісно.

Після підписання договору на об’єкт направляється бригада майстрів. Ними керує виконроб – саме він швидко знаходить заміну, якщо певний працівник захворів. За рахунок цього не буває простоїв, і ремонт виконується точно в строк. Прораб коммуницирует з вами під час роботи, представляє проміжні результати.

Важливо, щоб кожен з професіоналів, працював «на команду». Тільки при злагодженій роботі вийде гідний результат. Наша компанія надамо вам команду, яка готова здійснити всі ваші плани на облаштування житла.


ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

7 РОКІВ
НА РИНКУ

ГАРАНТІЯ
ЯКОСТІ

ПРАЦЮЄМО
БЕЗ ПИЛУ

ДОСТУПНІ
ЦІНИ

БЕЗКОШТОВНІ
ЗАМІРИ

 


 

Комплексний ремонт квартир: перелік робіт

Скориставшись нашими послугами, будьте впевнені, що ціна комплексного ремонту квартир відповідає якості роботи. Ми виконуємо ряд основних і додаткових робіт (за бажанням клієнта), в які входить:

  • підготовчі роботи (демонтаж старих конструкцій і систем);
  • заміна дверей і вікон;
  • розводка електричних і водопровідних мереж;
  • тепло- гідро- шумоізоляція стін і підлоги;
  • штукатурка і шпаклівка стін;
  • установка плитки;
  • поклейка шпалер;
  • фарбування стін ;
  • декорування, дизайн і багато іншого.

Ціни на комплексний ремонт квартир

Якщо ви твердо вирішили змінити своє життя на більш комфортну і, відповідно, успішну, то, що потрібно – комплексний ремонт квартир. Ціни на нього, як і на інші види робіт, надані на сторінках нашого сайту.

ВИД ПОСЛУГ ЦІНА, ГРН / М 2
Комплексний ремонт квартир від 2 500

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦІНИ
ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ КОМПЛЕКСНОГО РЕМОНТУ КВАРТИРИ

Якщо Вам потрібен сучасний комплексний ремонт квартири в Києві за розумною ціною, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!


Телефонуйте

(044) 333-97-04 або (096) 56-999-07

прямо зараз для оформлення замовлення на ремонт або отримання кваліфікованої консультації.

УСПІХ ТАМ, ДЕ ЗАТИШОК. ЗАТИШОК ТАМ, ДЕ МИ!