Косметичний ремонт квартир в Києві від компанії Будексім

Втомилися від повсякденної обстановки у власному житлі? Бажаєте щось змінити, але в наявності лише невелика сума грошей?

Існує спосіб зробити це – косметичний ремонт. Київ, або околиці – не проблема. Ми працюємо в межах області, що істотно відрізняє нашу компанію від інших.

 Косметичний ремонт квартир

Поверхневий ремонт зручний тим, чия квартира залишається в задовільному стані і не вимагає яких-небудь особливих маніпуляцій. Наприклад, косметичний ремонт в Києві не зобов’язує присутність дизайнера. Вирівнювання стін і стяжка підлоги – теж не обов’язкова процедура.

Косметичний ремонт – ефективний, а головне, швидкий варіант освіжити своє житло і позбавити його від надокучливого минулого. Щоб не витрачати свій дорогоцінний час, ми пропонуємо свої послуги. Дозвольте кращих фахівців Києва перетворити вашу квартиру!

Переваги косметичного ремонту квартир

Косметичний ремонт передбачає зміну обробки, не впливає на системи комунікацій і не передбачає перепланування. А тому потрібно менше роботи. А значить – менше фінансів і часу. До косметичного ремонту часто вдаються власники нерухомості перед здачею квартири в оренду. Або люди, які просто вирішили трохи змінити обстановку і освіжити інтер’єр. Бувають об’єктивні причини, коли ремонт потрібен, але все в цілому в хорошому стані. Наприклад, дитина змалював стіни або собака зіпсувала деякі ділянки в обробці. Тоді підлогу і стелю можна не чіпати, а замінити лише обробку стін.

Таким чином, можна виділити основні переваги косметичного ремонту квартир:

  • менший обсяг робіт;
  • короткі терміни виконання;
  • більш низька вартість;
  • можливість змінити обробку тільки на певних ділянках.

 


ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

7 РОКІВ
НА РИНКУ

ГАРАНТІЯ
ЯКОСТІ

ПРАЦЮЄМО
БЕЗ ПИЛУ

ДОСТУПНІ
ЦІНИ

БЕЗКОШТОВНІ
ЗАМІРИ

 


 

Косметичний ремонт квартир: перелік робіт

Ремонт цей, хоч і не витратний, все ж вимагає значних обсягів роботи. Ціни на косметичний ремонт можуть залежати тільки від якості використовуваного матеріалу, а також від додаткових видів робіт.

Стандартний ремонт включає в себе:

  • демонтажні роботи;
  • черноваую обробку ;
  • фінішну обробку ;
  • поклейку шпалер;
  • укладання плитки ;
  • установка фурнітури, світильників .

Під час демонтажних робіт видаляються старі оздоблювальні покриття. Тобто знімаються шпалери, залишки фарби, ламінат / лінолеум. Після цього поверхню необхідно підготувати до нової фінішної обробки: зачистити, вирівняти. Для цього застосовуються різні технології: шпаклівка, штукатурка, грунтовка, поклейка склополотна, заливка стяжки. Чорнові роботи залежать від стану поверхні і завжди підбираються суто індивідуально. У деяких випадках потрібен додатковий догляд за поверхнею (наприклад, гідроізоляція). Також іноді виконуються роботи по підвищенню комфортності житлових умов (утеплення стін). 

Після цього виконується фінальна декоративне оздоблення – за планом, узгодженим з замовником. І в самому кінці встановлюється фурнітура – розетки, вимикачі, плінтуси, багети, вішаються освітлювальні прилади.

Ціни на косметичний ремонт квартир

Чи варто вибирати косметичний ремонт квартир, ціна якого невелика, а результат може вразити? Вирішувати вам. А ми, в свою чергу, завжди готові надати якісні послуги.

ВИД ПОСЛУГ ЦІНА, ГРН / М 2
Косметичний ремонт квартир від 1 200

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦІНИ

Під час ремонту виявлені неполадки в комунікаціях?

Іноді під час проведення косметичного ремонту виявляються моменти, які не стосуються зміни обробки. Наприклад, продірявився труба водопостачання або проблеми з проводкою. Природно, що бригада штукатурів або укладальників плитки цей дефект виправити не зможе. Але якщо ви співпрацюєте з нашою компанією, ми вирішимо це питання максимально швидко. У нас в штаті є сантехніки, електрики і вузькоспрямовані майстра. Вони виїдуть на об’єкт і оперативно виконають електромонтажні, сантехнічні роботи, після чого можна буде відразу продовжити косметичний ремонт.

ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ КОСМЕТИЧНОГО РЕМОНТУ КВАРТИРИ

Якщо Вам потрібен сучасний косметичний ремонт квартири в Києві за розумною ціною, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!


Телефонуйте

(044) 333-97-04 або (096) 56-999-07

прямо зараз для оформлення замовлення на ремонт або отримання кваліфікованої консультації.

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЩО ТАКЕ СПРАВЖНІЙ ЗАТИШОК В КВАРТИРІ!