Ремонт двокімнатної квартири в Києві

Двокімнатні квартири є безперечним лідером в списку нерухомості, що купується. Таку житлоплощу купують в два рази частіше «одиничок» і «трійок», а тому вкрай популярний стає ремонт двокімнатної квартири. Київ – один з найбільших споживачів даної послуги.

Ремонт двокімнатної квартири

Ремонт двокімнатної квартири: все, що вам потрібно знати

Ремонт двокімнатної квартири під ключ – одна з найбільш часто замовляються фірми «БУДЕКС». Досвід у нас величезний в цьому питанні, а тому ми впевнено можемо назвати себе експертами і професійно розповісти, як побудувати роботу так, щоб ремонт в двокімнатній квартирі був максимально простим і вимагав мінімум енерговитрат, часу і фінансових ресурсів.

Ремонт двокімнатної квартири в хрущовці і в новобудові: відмінності

Ключова відмінність в тому, що мова йде про первинному і вторинному житло. У старих квартирах обов’язково потрібно демонтаж старої обробки, а в нових – все вже готово для підготовчих робіт. Підведення комунікацій може знадобитися і в новому, і в старому будинку: забудовники не завжди заводять системи водопостачання та каналізації в квартиру, а в старому може знадобитися заміна труб. Тому в даному матеріалі розглянемо капітальний ремонт двокімнатної квартири, як найбільш комплексний за своїми завданнями.


ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

7 РОКІВ
НА РИНКУ

ГАРАНТІЯ
ЯКОСТІ

ПРАЦЮЄМО
БЕЗ ПИЛУ

ДОСТУПНІ
ЦІНИ

БЕЗКОШТОВНІ
ЗАМІРИ

 


 

З чого почати: підготовчі роботи

Капітальний ремонт 2 кімнатної квартири як правило починають з дизайн проекту і технічного проекту. Якщо мова йде про перепланування приміщень, без них не обійтися, проте якщо демонтаж перегородок не передбачений, етап розробки дизайнерського і архітектурного проектування можна пропустити.
Якщо передбачена перепланування, існуючі перегородки зносяться, а нові робляться. Зазвичай застосовується газобетон. Разом з перегородками часто потрібно перемістити дверні отвори і радіатори. Це робиться на самому початку ремонту двокімнатної квартири.
Наступний етап ремонту двокімнатної квартири – сантехнічні та електромонтажні роботи. Проводиться укладання кабелів, збірка електрощитів, виводяться підключення під освітлювальні прилади. Що стосується сантехніки, робляться висновки для води (холодної та гарячої), каналізації, для всіх технічних приладів (пральної, посудомийної машини), встановлюється сантехніка (мийки, ванна, унітаз, душова кабіна).

Ціни на ремонт двокімнатної квартири

Чому вам потрібен ремонт двокімнатної квартири? Ціна – фактор, який грає важливу роль: вона у нас на 30% нижче середньої ринкової вартості.

ВИД ПОСЛУГ ЦІНА, ГРН / М 2
Ремонт двокімнатної квартири від 1 200

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦІНИ
ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ РЕМОНТУ 2-КІМНАТНОЇ КВАРТИРИ

Якщо Вам потрібен кваліфікований ремонт 2-кімнатної квартири за розумною ціною, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!


Телефонуйте

(044) 333-97-04 або (096) 56-999-07

прямо зараз для оформлення замовлення на ремонт або отримання кваліфікованої консультації.

МИ – ВИГІДНИЙ ВКЛАД В ВАШЕ КОМФОРТНЕ МАЙБУТНЄ.

Ремонт двокімнатної квартири: оздоблювальні роботи

Оздоблення двокімнатних квартир передбачає нанесення декоративного покриття на підлогу, стіни і стеля. Попередньо поверхню вимагає підготовки. Мета чорнових завдань – вирівняти поверхню. Для цього використовується штукатурка, шпаклівка, грунтовка, для підлоги – стяжка або самовирівнюючі суміші.
Спосіб фінішної обробки залежить від обраного матеріалу. Так, в якості підлогового покриття може використовуватися ламінат, паркет, плитка, для стін – шпалери, плитка або декоративна штукатурка. Стелі можуть просто фарбуватися, оклеиваться шпалерами або монтуються натяжні однорівневі або багаторівневі стелі.

Від чого залежить ціна на ремонт двокімнатної квартири?

Ремонт квартир залежить від декількох факторів, найголовніші серед яких:

  • обсяг робіт. У кошторисі ремонту двокімнатної квартири кожна задача прописується окремо, що забезпечує прозорість прорахунку бюджету. Природно, чим більше роботи майстра виконали – тим більше буде бюджет;
  • площа квартири. У будівництві прийнято розраховувати вартість робіт, виходячи з квадратного метра оброблюваної поверхні;
  • обраних матеріалів. Природно, що паркетна дошка буде коштувати дорожче, ніж ламінат.

Як уточнити, у скільки обійдеться ремонт 2 кімнатної квартири? Для початку вам потрібно звернутися в компанію, до вас приїде майстер, проводить оцінку фактичного стану житла і обговорить ваші побажання. Після цього складається індивідуальний кошторис ремонтних робіт, яку ви можете трохи скорегувати: відмовитися від деяких робіт (якщо це технічно можливо) або навпаки щось додати, якщо дозволяють фінанси. Прорахунок бюджету робиться безкоштовно. І якщо вас все влаштовує, тоді можна безпосередньо починати робити ремонт 2-х кімнатної квартири.

Якщо ви хочете дізнатися скільки коштує ремонт 2 кімнатної квартири, ніхто краще досвідчених будівельників не підкаже, де можна заощадити без шкоди для загальної ідеї, і як правильно організувати ремонт.