Ремонт однокімнатної квартири в Києві

Кожен третій проживає в житло з однією кімнатою. Відповідно, кожен третій розуміє, що неминучість – це ремонт однокімнатної квартири. Київ зараз надає широкий спектр будівельних послуг на будь-який смак, якими і має в своєму розпорядженні наша компанія. Ми готові допомогти кожному.

Ремонт однокімнатної квартири

Ремонт однокімнатної квартири в Києві

Серед затребуваних будівельних послуг сучасності, виділилася одна особлива – ремонт однокімнатної квартири в межах Києва.
Ми прекрасно розуміємо, що потрібно власникам невеликий житлоплощі. Наші фахівці роблять упор на зонуванні кімнати, де кожен з членів сім’ї може без проблем проводити дозвілля, не заважаючи іншим.

Ремонт 1-кімнатної квартири: перелік робіт

Будівельна сфера сповнена специфічних послуг, однією з яких є ремонт однокімнатної квартири. Ціни, по-перше, приємно дивують. А по-друге, результат не змушує себе чекати. Ми якісно виконуємо всі необхідні види робіт в 1-кімнатній квартирі:


ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

7 РОКІВ
НА РИНКУ

ГАРАНТІЯ
ЯКОСТІ

ПРАЦЮЄМО
БЕЗ ПИЛУ

ДОСТУПНІ
ЦІНИ

БЕЗКОШТОВНІ
ЗАМІРИ

 


 

Ціни на ремонт однокімнатної квартири

Однокімнатна квартира, ціни на ремонт якої схильні до змін і залежать від кількості роботи і якості матеріалів, безумовно заслуговує нового вигляду.

ВИД ПОСЛУГ ЦІНА, ГРН / М 2
Ремонт однокімнатної квартири від 1 200

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦІНИ
ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ РЕМОНТУ 1-КІМНАТНОЇ КВАРТИРИ

Якщо Вам потрібен сучасний ремонт 1-кімнатної квартири за розумною ціною, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!


Телефонуйте

(044) 333-97-04 або (096) 56-999-07

прямо зараз для оформлення замовлення на ремонт або отримання кваліфікованої консультації.

ПОСПІШАЙТЕ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ НАМ СЬОГОДНІ І ВЖЕ ЗАВТРА ВИ БУДЕТЕ ЗДИВОВАНІ РЕЗУЛЬТАТОМ!

Ремонт однокімнатної квартири в Києві від компанії «БУДЕКС»

Маленьке по площі житло користується підвищеним попитом на сучасному ринку – воно є більшості громадян, і не вимагає великих витрат на утримання. У скільки обійдеться ремонт однокімнатної квартири? Щоб дати коректну відповідь на це питання, треба добре собі уявляти, яким чином господар захоче перетворити навколишній простір.

Все частіше власники невеликої квартири воліють перетворювати її в студію. Якщо будинок старий – доведеться проводити капітальний ремонт: прибирати перегородки, щоб об’єднати, наприклад, передпокій і кухню, і, швидше за все, міняти наявні комунікації. Тим, хто отримав квартиру в новобудові, пощастило більше – зараз, купуючи житло ще під час будівництва, можна відразу попросити спроектувати студію. В цьому випадку залишиться лише провести обробку приміщення.

Однак не всі прагнуть до простору. Буває, що господарі маленького житла хочуть збільшити число кімнат і встановлюють перегородки. Зміна інтер’єру такого роду не вимагає кардинального втручання в початковий задум архітектора.

Скільки коштує ремонт однокімнатної квартири

Для того, щоб відповісти на таке питання, необхідно, з’ясувати, яка площа житла. Також потрібно мати уявлення про смакові переваги господаря. Найдорожчим варіантом буде євроремонт, так як він припускає наявність професійного дизайн-проекту, повну заміну підлоги, вікон, стелі, комунікацій і навіть розеток, а також використання сучасних і екологічних матеріалів. Найдешевше обійдеться «косметика» квартири, в яку входить її оздоблення, меблювання і подальше декорування.