Ремонт трикімнатної квартири в Києві

Житло з трьома кімнатами – оптимальний варіант для сімейної пари з кількома дітьми. Щоб в сім’ї панував комфорт, а в повітрі витала атмосфера взаєморозуміння і затишку, необхідно вчасно здійснювати ремонт трикімнатної квартири. Київ – місто можливостей, тому він був обраний нами в якості основного місця роботи.

Ремонт трикімнатної квартири

Ремонт трикімнатної квартири

Зробити ремонт у квартирі – чи складно це? Ні, коли за справу беруться професіонали. Якщо озброїтися знанням алгоритмів ефективної роботи, специфіки роботи з різними матеріалами і бажанням впоратися із завданням в строк і якісно, без подальших переробок, ремонт трикімнатної квартири можна завершити за кілька місяців. Навіть капітальний.


ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

7 РОКІВ
НА РИНКУ

ГАРАНТІЯ
ЯКОСТІ

ПРАЦЮЄМО
БЕЗ ПИЛУ

ДОСТУПНІ
ЦІНИ

БЕЗКОШТОВНІ
ЗАМІРИ

 


 

Оформлення інтер’єру трикімнатних апартаментів

Якщо ви можете собі дозволити ремонт з переплануванням і максимальним використанням кожного сантиметра площі квартири, то бажано спочатку розробити проект і створити дизайн. На загальну вартість ремонту трикімнатної квартири це вплине не так сильно (основні витрати – це матеріали та оздоблювальні роботи). Однак дизайн-проект не тільки дозволить вам знайти оптимальне для вас житло з точки зору інтер’єру, колірної гами та освітлення простір, але і зонувати його, забезпечивши максимальний комфорт.

Ремонт трикімнатної квартири: послідовність робіт

Спочатку варто відповісти собі на питання, який ремонт ви плануєте робити. Капітальний ремонт 3-кімнатної квартири передбачає заміну / установку комунікацій, можливу перепланування приміщень (демонтаж старих і установку нових перегородок). В такому випадку може повністю змінюватися електропроводка, системи водопостачання та комунікації. Заміна ж сантехніки (ванни, унітазу) може проводитися і при косметичному ремонті, якщо прокладка нових труб не потрібно.

Косметичний ремонт в трикімнатній квартирі означає заміну тільки фінішних покриттів. Попередньо поверхні готуються: вирівнюються підлоги за допомогою стяжки або самовирівнюється суміші, стіни шпаклюються, штукатуряться, на стелі монтується гіпсокартон або проводиться вирівнювання за допомогою безпіщанка, штукатурки. Цей етап дуже важливо: від нього залежить, наскільки якісно ляже фінішний декоративний матеріал, а значить – і якість ремонту в трикімнатної квартири в цілому.

Після цього приступають до чистової обробки. Тут все залежить від того, які матеріали ви вибрали для обробки підлог, стін і стель. Роботи з укладання керамічною плиткою та нанесення декоративної штукатуркою мають занадто багато відмінностей, тому це питання потребує більш глибокого розгляду і не може бути глибоко вивчений в рамках даного матеріалу.

Останні штрихи – установка сантехнічної та електричної фурнітури і прибирання після ремонту. Як показує наша практика, якісний ремонт трьох- і чотирикімнатної квартири можна зробити за 3-4 місяці.

Ціна запитання

Що стосується бюджету, ремонт трикімнатної квартири в Києві залежить від декількох факторів. В першу чергу – від обсягу робіт. У кошторисі вказується кожна з виконуваних операцій окремо, з урахуванням площі поверхонь, на яких вона робилася.

Другий дуже важливий ціновий фактор – вартість матеріалів. Але при цьому враховуйте той факт, що купуючи дешеві будівельні матеріали можна очікувати що, вони прослужать недовго, і ви нічого не заощадите, а лише наблизити дату наступного ремонту. Але щоб знизити вартість ремонту в трикімнатній квартирі, можна купити не італійську плитку, а українську, але надійну і якісну.

Багато що залежить від того, хто робить ремонт у трикімнатній квартирі. Чесні компанії справедливо оцінюють працю своїх майстрів: їх послуги не переоцінюються, але варто розуміти, що хороші фахівці не будуть працювати безкоштовно.

ВИД ПОСЛУГ ЦІНА, ГРН / М 2
Ремонт трикімнатної квартири від 1 200

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦІНИ
ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ РЕМОНТУ 3-КІМНАТНОЇ КВАРТИРИ

Ремонт 3х кімнатної квартири з БУДЕКС

Компанія БУДЕКС готова робити ремонт в трикімнатній квартирі будь-якої складності. Потрібні послуги з дизайнерським ремонту трикімнатних квартир? Ми готові допомогти. Чи плануєте євроремонт трикімнатної квартири під ключ? Без проблем, ми «собаку з’їли» на цій справі. Бюджетний косметичний ремонт в трикімнатній квартирі, в якому головне – доступна ціна? Будь ласка! Замовити наші послуги можуть жителі не тільки столиці: ми працюємо в Києві і в містах і селах поблизу столиці.

Якщо Вам потрібен сучасний ремонт 3-кімнатної квартири за розумною ціною, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!


Телефонуйте

(044) 333-97-04 або (096) 56-999-07

прямо зараз для оформлення замовлення на ремонт або отримання кваліфікованої консультації.

ДОСТУПНІСТЬ І ЯКІСТЬ – НАШЕ КРЕДО! ПОСПІШАЙТЕ ПЕРЕКОНАТИСЯ В ЦЬОМУ САМОСТІЙНО!