Ремонт їдальні в Києві від компанії Будексім

Якщо і є місце в будинку, де зустрічаються всі покоління та святкувань і проводяться тихі сімейні вечори – це, безсумнівно, їдальня. Ми з радістю надамо ремонт їдальні. Київ, як і інші міста області, радіус нашого робочого інтересу.

ремонт їдальні

Ремонт їдальні в Києві

Рідко в сучасних будинках існує можливість виділити окрему кімнату під їдальню. Тому, часто ремонт їдальні в Києві передбачає зонування, виділення окремої частини приміщення.

Наші професіонали спеціалізуються на цьому і здійснюють швидкий і якісний ремонт їдальні. Ціни на послугу зараз максимально вигідні тим, хто хоче внести нотку оригінальності в свій побут.

Особливості ремонту їдальні

В цілому, ремонт не відрізняється від звичайного ремонту інших приміщень. Відмінність тільки в застосовуваних матеріалах. Їдальня – зона підвищеного ризику, а тому використання килимів, ламінату і шпалер тут непотрібно і просто нелогічно. До того ж, ціна на ремонт їдальні може бути значно нижче, ніж на ремонт кухні , який ми також здійснюємо.

вид послуг ціна, грн / м 2
ремонт їдальні від 900

Детальніше про ціни
Замовити безкоштовний розрахунок вартості ремонту балкона

Якщо Вам потрібен професійний ремонт їдальні в Києві за розумною ціною, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!


Телефонуйте

(044) 333-97-04 або (096) 56-999-07

прямо зараз для оформлення замовлення на ремонт або отримання кваліфікованої консультації.

Внесіть лепту оригінальності в свій звичний побут разом з нами!