Ремонт санвузла в Києві від компанії Будексім

Роботу з санвузлом багато хто намагається перенести «на потім» через різні причини. Однак, всупереч громадській думці, ми впевнені, що спочатку варто зробити ремонт санвузла. Київ або область – неважливо. Ми прийдемо на допомогу в будь-яку точку на карті.

ремонт санвузла

Ремонт санвузла в Києві

Санвузол, хоч і невелика кімната, але по трудомісткості може зрівнятися лише з ремонтом ванної кімнати і кухні. Ще б пак, установка нової сантехніки або прочищення старих труб, заміна стельового і підлогового покриття, обробка стін, – все це вимагає певних навичок, сил і терпіння при ремонті санвузла в Києві.

Наша команда – фахівці з багаторічним стажем, які люблять свою роботу. Ми виконаємо в найкоротші терміни всі види робіт, а результат і ціна ремонту санвузла вас приємно здивують.

Ціни на ремонт санвузла

Не відкладайте на потім ремонт санвузла. Ціни зараз не настільки великі, щоб нехтувати можливістю раз і назавжди позбутися від старих труб, сантехніки і пилу.

вид послуг ціна, грн / м 2
ремонт санвузла від 900

Детальніше про ціни
Замовити безкоштовний розрахунок вартості ремонту санвузла

Якщо Вам потрібен сучасний ремонт санвузла в Києві за розумною ціною, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!


Телефонуйте

(044) 333-97-04 або (096) 56-999-07

прямо зараз для оформлення замовлення на ремонт або отримання кваліфікованої консультації.

Потрібен якісний ремонт в стислі терміни? Ви за адресою.

Ремонт санвузла

Незважаючи на те, що туалет є, як правило, однією з найменших кімнат у квартирі, ремонт санвузла – справа відповідальна і копітка. Компанія “БУДЕКСІМ” візьме на себе всі роботи по ремонту і дизайну приміщення.

Ремонт ванної та туалету

Якісний ремонт ванної та туалету виключно важливий елемент ремонту квартири або будинку. Для того, щоб санвузол відповідав своїм прямим призначенням, необхідно передбачити кілька важливих моментів:

  • Провести достатню вентиляцію приміщення.
  • Якісно герметизувати туалет, ізолюючи його від інших приміщень.
  • Виконати обробку санвузла з легко миються.

Оскільки санвузол – приміщення суто функціональне, то його дизайн в цьому випадку є вторинним. При цьому дизайнери рекомендують не використовувати в ремонті санвузла строкатих дрібних елементів, насичених кричущих квітів, і площині, що ділять приміщення по вертикалі.

Сучасний дизайн, який підбирають для ремонту санвузла

Ідеальним варіантом, з точки зору дизайнерів, виглядають такі варіанти оформлення:

  • Підлогове покриття краще вибирати темного кольору (сірий, коричневий або жовтуватий).
  • Плитку бажано укладати двома “блоками”. Для нижнього ряду – до висоти 90-120 см рекомендується вибирати плитку темно-червоного або сірого кольору з вкрапленнями. Для верхнього ряду підійде плитка бежевих, кремових гірчичних відтінків, можна з легким, нечітким малюнком.
  • Для стелі дизайнери рекомендують вибирати світло-кремові, блідо-блакитні або перлинні відтінки.

Пропозиція оздоблювальних матеріалів для ремонту ванної та туалету на сучасному ринку дуже різноманітно: від сантехприборов, включаючи обробку стін, підлог і стель, до спеціальних освітлювальних приладів та інших предметів декору, які відповідають призначенню приміщення. Ремонт ванної та туалету від “БУДЕКСІМ” – це зручно і якісно.