Ремонт ванної кімнати від компанії Будексім

Ванна – місце будинку, де можна відчути справжній релакс. Але як це зробити, коли вона порядком зносила себе? Є рішення – пора робити ремонт ванної кімнати. Київ або регіон: нам нескладно в межах такої обширної географії.

ремонт ванної

Ремонт ванної кімнати в Києві

Ця кімната мініатюрна, але роботи в ній вистачить на цілу бригаду. Замінити сантехніку, плитку, здійснити монтаж опалювальної системи, труб, під’єднати елементи освітлення … Можна нескінченно перераховувати всі необхідні види робіт при ремонті ванної кімнати в Києві.
Щоб ви розуміли, ціна на ремонт у ванній кімнаті фіксована, але змушена залежати від ряду факторів: ваші особисті бажання (дорожнеча техніки і матеріалу), стан, а також кількість потрібних робіт.

Ціни на ремонт ванної кімнати

Поспішайте! Ремонт ванної кімнати, ціни на який впали в цьому сезоні, одне з найвигідніших пропозицій на сьогоднішній день.

вид послуг ціна, грн / м 2
ремонт ванної від 900

Детальніше про ціни
Замовити безкоштовний розрахунок вартості ремонту у ванній

Якщо Вам потрібен якісний ремонт у ванній за розумною ціною, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!


Телефонуйте

(044) 333-97-04 або (096) 56-999-07

прямо зараз для оформлення замовлення на ремонт або отримання кваліфікованої консультації.

Ми чекаємо вас. Райський куточок в домашніх умовах – реальність!

Ремонт ванної кімнати

Збираючись робити ремонт у ванній кімнаті, багато хто не замислюються над тим, що головне в цій справі не естетична привабливість, а функціональність і якість. Компанія “БУДЕКС” пропонує кваліфікований ремонт ванної будь-якої складності: від косметичного, до капітального.

Ремонт ванної кімнати в Києві: з чого почати?

Ванна кімната, після кухні – саме технічно складне приміщення в квартирі. Для того, щоб її функціонування було правильним, а жителі отримували задоволення і прибували в стані комфорту, до початку ремонту необхідно підготувати точний, детальний план ремонту і дизайн-проект. При цьому відповідь на питання – скільки коштує зробити ремонт у ванній – залежить від типу ремонту, стану приміщення, використовуваних матеріалів і фантазії при виборі дизайну.

Плануючи ремонт ванної, вибирайте конкретні моделі сантехнічного обладнання до того, коли почнеться ремонт ванної кімнати. Вони мають різні габарити, способи кріплення, підключення до води і каналізації.

Кращим варіантом буде звернутися в компанію “БУДЕКС”, тому що ми пропонуємо ремонт ванної кімнати під ключ: від створення детального дизайн-проекту і складання відомості використовуваних матеріалів де замовник може відразу побачити кількість, ціну і набір матеріалів і сантехприборов, які будуть використані в ремонті , до початку робіт.

Ремонт ванної кімнати в Києві

Звичайно, дуже багато залежить від площі приміщення і засобів, які можуть бути витрачені на ремонт ванної кімнати. При цьому особливу увагу заслуговують наступні етапи.

  • Вибір виконавця . У виборі виконавця бажано керуватися досвідом співробітників (це можна побачити по Відеоотзиви або фотографій завершених проектів, а також за відгуками знайомих). Скільки коштує ремонт у ванній? – На це питання зможе відповісти компанія, яка займатиметься всіма роботами. Ми пропонуємо оптимальні ціни і професійний підхід до кожного етапу. Скільки може коштувати ремонт ванній? Зателефонуйте нам і ми допоможемо підготувати проект, кошторис і якісно виконати роботи!
  • Вентиляція . Ванна – приміщення з підвищеною вологістю, тому якісна вентиляція тут необхідна. Її відсутність може поставити хрест на будь-якому, навіть самому дорогому ремонті. Вологе повітря і пар повинен негайно видалятися з приміщення. Якщо є технічна можливість – рекомендується вентотверстія розташовувати ближче до зон, де встановлені ванна або душова кабіна. Накопичення пара на стінах і стелі призводить до утворення конденсату, який викликає заплесневение і гниття з усіма витікаючими наслідками.
  • Важливе значення має гідроізоляція приміщення , особливо тих зон, які є місцями підвищеної вологості, сюди відноситься: раковина, біде і туалет (в тому випадку, якщо ванна суміщена з санвузлом), душова кабіна, ванна. Ремонт ванної під ключ в “БУДЕКС” передбачає обов’язкову гідроізоляцію підлоги і стін, вище рівня розміщення сантехприборів.
  • Ще один найважливіший момент в плануванні ремонту ванної кімнати – освітлення . Необхідний грамотний підхід до зонування і якості використовуваних приладів. Особливо яскраве освітлення повинно бути в районі умивальника і, якщо площа кімнати дозволяє встановити, туалетного столика.
  • Установка пом’якшувача води . Під час ремонту ванної кімнати під ключ рекомендується подати в приміщення якісну пом’якшену воду. Якщо говорити про Київ і області, то з води бажано прибрати залізо. Для цього існує маса систем очищення, які підбирають залежно від потреби мешканців.

До місць установки сантехприборів підводяться комунікації (вода і каналізація), розкладається електрика, проводиться гідроізоляція і … приміщення готове до обробки.

Ремонт ванних кімнат – важливий і досить складне питання. Уникнути можливих недоліків можна звернувшись в компанію з ім’ям, наприклад, “БУДЕКСІМ”. Наші фахівці мають великий досвід роботи і допоможуть зробити ремонт в Києві в оптимальні терміни.