Ремонт ванної кімнати від компанії Будексім

Ванна кімната – особливе місце, де можна розслабитися після важкого дня і отримати прилив сил й енергії від улюблених процедур здоров’я та краси. Але, як по-справжньому порелаксувати і відпочити, якщо обстановка навколо цьому ніяк не сприяє? Плитка в тріщинах, а на стелі нагадування про те, що 10 років тому сусіди зверху затопили. Пора б це змінити – вашій ванній кімнаті необхідний ремонт!

ремонт ванної

Ремонт ванної кімнати в Києві

Ця кімната мініатюрна, але роботи в ній вистачить на цілу бригаду. Замінити сантехніку, плитку, здійснити монтаж опалювальної системи, труб, під’єднати елементи освітлення … Можна нескінченно перераховувати всі необхідні види робіт при ремонті ванної кімнати в Києві.
Щоб ви розуміли, ціна на ремонт у ванній кімнаті фіксована, але змушена залежати від ряду факторів: ваші особисті бажання (дорожнеча техніки і матеріалу), стан, а також кількість потрібних робіт.

Ціни на ремонт ванної кімнати

Поспішайте! Ремонт ванної кімнати, ціни на який впали в цьому сезоні, одне з найвигідніших пропозицій на сьогоднішній день.

вид послуг ціна, грн / м 2
ремонт ванної від 900

Детальніше про ціни
Замовити безкоштовний розрахунок вартості ремонту у ванній

Якщо Вам потрібен якісний ремонт у ванній за розумною ціною, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!


Телефонуйте

(044) 333-97-04 або (096) 56-999-07

прямо зараз для оформлення замовлення на ремонт або отримання кваліфікованої консультації.

Ми чекаємо вас. Райський куточок в домашніх умовах – реальність!

Як здійснюється ремонт ванної кімнати в Києві?

Хоч приміщення і невелике, але роботи там вистачить на цілу бригаду фахівців. Потрібно зняти старий обробний матеріал, вирівняти підлогу та стіни, замінити сантехніку і, в разі потреби, труби, покласти нову плитку, пофарбувати стелю, підключити техніку й точки освітлення. І це лише ключові етапи ремонту ванної кімнати в Києві, крім цього, є ще достатньо дрібних, але не менш важливих завдань.

Чи можна сказати що ціна на ремонт ванної кімнати фіксована? Звичайно ж ні! Вона залежить від площі приміщення, дизайну, вартості використовуваних матеріалів і загального обсягу робіт.

 

Вартість ремонту ванної кімнати в Києві

Маємо для вас вигідну пропозицію! Ми зробимо ремонт ванної кімнати, ціни на який точно приємно здивують. А що вже говорити про якісний результаті? Краще раз побачити, ніж кілька разів почути!

Який ремонт ванної кімнати потрібен саме вам?

Хороший, зовні привабливий ремонт ванної кімнати – це чудово. Але як щодо практичності? Не варто забувати про цей аспект, навпаки, він вимагає більшої уваги, ніж естетична сторона в цілому. Фахівці БудЕксім зроблять вашу ванну не тільки неймовірно красивою, а ще й надійної!

Як здійснюється ремонт ванної кімнати в Києві?

Першим етапом ремонту ванної кімнати є створення проекту та дизайну. Ванна – це технічно складне приміщення. Хочете максимального комфорту і зручності? Приготуйтеся до ретельного планування – де буде розміщуватися сантехніка і побутова техніка, точки освітлення тощо. Дизайн і планування також впливає на ціну ремонту ванної кімнати. Залежно від складності та обсягу перепланувальних робіт, загальна вартість буде варіюватися або в одну, або в іншу сторону. Ну, й обрані матеріали відіграють не останню роль. Істотно економити на будівельних і оздоблювальних матеріалах під час ремонту ванної кімнати не варто. Адже від їхньої якості безпосередньо залежить якість готового результату та його довговічність.

Марки й моделі сантехнічного обладнання варто вибирати до початку ремонту, на етапі проєктування. Вся справа в різних розмірах та способах кріплення обладнання. Ці моменти потрібно враховувати одразу, щоб в кінці не зіштовхнутися з низкою малоприємних сюрпризів – наприклад, люк пральної машини не буде до кінця відкриватися, бо він упреться в край ванни.

Важливі моменти ремонту ванної кімнати в Києві

На що хотіли б звернути увагу, щоб ваш ремонт у ванній радував і прослужив довгий час:

  • співпраця з бригадою професіоналів. Тільки фахівці, які мають великий досвід, хороший інструмент і використовують в роботі якісні матеріали здатні гарантувати високий результат. Обирайте БудЕксім і ми зробимо красивий та практичний ремонт у ванній кімнаті за прийнятну ціну в короткий термін.
  • облаштування вентиляції. Приміщення з підвищеною вологістю вимагає якісної вентиляції. Ігнорування цього пункту призведе до появи грибка поверхонь і неприємного запаху.
  • облаштування гідроізоляції. Хороша гідроізоляція служить гарантією вашого спокою і оберігає від гнівних візитів сусідів знизу. Особливої ​​уваги потребують місця виходу труб і їх стиків з сантехнічним обладнанням. Важливо, щоб ці місця були у вільному доступі і ви могли контролювати герметичність з’єднань. Надійна гідроізоляція – незамінна річ, коли втрачається пильність або трапляються форс-мажорні ситуації.
  • пом’якшення трубопровідної води. Наші ремонти ванної кімнати в Києві під ключ є комплексною послугою. Пропонуємо установку фільтрів води для ванних кімнат і кухні. Перш за все – очищена вода – це ваше здоров’я.

Ремонт ванної кімнати – складний і трудомісткий процес, під час якого важливо враховувати всі нюанси і тонкощі даного процесу. Команда БудЕксім з радістю візьметься за ремонт вашої ванної під ключ і в кінці співпраці порадує висококласним результатом!