Ремонт залу в Києві від компанії Будексім

Зал – неймовірно універсальна кімната. Вона – душа квартири. Саме тут вся сім’я проводить тихі вечори за своїми справами. Саме тут відбуваються урочисті заходи і вечірки. Якщо ви вважаєте, як і ми, що ця кімната заслуговує на особливу увагу, поспішайте здійснити ремонт залу. Київ або околиці, – зовсім неважливо, де ви знаходитесь. Ми готові виїхати в будь-яку погоду і пору року.

Ремонт залу в Києві

Ремонт залу в Києві

У Києві ремонт залу – надзвичайно популярна послуга. І це цілком заслужене, адже для будь-якого дизайнера тут відкривається море можливостей.

Ми здійснюємо ремонт залу за ціною, повністю доступною кожному. Бажаєте внести свої корективи в остаточний дизайн? Без проблем. Хочете, щоб були використані певні матеріали в обробці? Теж саме. Наше головне бажання – задоволений клієнт і, звичайно ж, якісно зроблена робота.

Ціни на ремонт

Якщо ви жадайте перетворити «душу» будинку або квартири, не сумнівайтеся, замовте ремонт залу. Ціни – наш козир, приємно дивує всіх на протязі декількох років.

вид послуг ціна, грн / м 2
ремонт залу від 900

Детальніше про ціни
Замовити безкоштовний розрахунок вартості ремонту залу

Якщо Вам потрібен сучасний ремонт залу за розумною ціною, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!


Телефонуйте

(044) 333-97-04 або (096) 56-999-07

прямо зараз для оформлення замовлення на ремонт або отримання кваліфікованої консультації.

Ми – затишок і спокій вашого будинку.

Ремонт залу: відмінності і можливості

З самого початку потрібно визначитися з масштабом майбутніх робіт. Під час ремонту залу часто можуть виникати проблеми через те, що власники квартири або будинку не розуміють, який тип ремонту їм необхідний – капітальний або косметичний. Для того щоб не переплачувати і звільнити себе від втрати часу, кращим радою буде консультація фахівця.
Чим відрізняється косметичний і капітальний ремонт?

Оскільки зал, як правило, є центральною і найбільш інтенсивно використовуваної кімнатою, завжди слід дотримуватися робіт швидко, без пилу, з мінімальним збитком для інших приміщень. Для початку ремонту залу, вам необхідно оцінити якість всіх поверхонь: підлоги, стелі, стін. Також необхідно вирішити, чи будуть змінюватися інженерні системи та комунікації (опалення, електрика, сигналізація, комп’ютерні кабелі).

Косметичний ремонт виконується таким чином, щоб зменшити час робіт, знизити витрати, не зачіпаючи при цьому планування, комунікації, дверну фурнітуру. Під час проведення косметичного ремонту залу виконуються:

  • демонтаж оздоблювальних матеріалів;
  • заміна шпалер;
  • фарбування поверхонь;
  • заміна підлогового покриття;
  • частково поліпшується стан стін, підлоги і стелі;
  • виробляється незначна заміна електротехніки.

В результаті власник швидко отримує оновлення інтер’єру, не витрачаючи при цьому багато часу і грошей.

При капітальному ремонті передбачається можливість зміни планування, заміни всіх комунікацій та інженерних систем, вирівнювання стін, підлоги і стелі. Це більш витратний захід, проте, власник квартири істотно підвищує комфорт усередині приміщення.