Ремонт квартир в Ходосівці від компанії "Будексім"

Ходосівка – невелике село, розташоване на південному заході Києва. Безпосередня близькість до столиці і інтерес забудовників поступово перетворюють Ходосівка в привабливий для проживання містечко з усією необхідною інфраструктурою.
Ходосівка

Ремонт квартир в Ходосівці

Компанія “БУДЕКСІМ” пропонує ремонт квартири в новобудові, ремонт квартири вторинного ринку або ремонт окремого приміщення (ванни, кухні, дитячої) на високому професійному рівні. Ми виконуємо повний спектр послуг: від розробки дизайну, до обробки приміщень в будь-якому стилі з сучасних матеріалів.

Ремонт будинків в Ходосівці

Ходосівка славиться не тільки бистровозводімимі новобудовами, а й невеликими котеджними комплексами, приватними будинками і котеджами. Компанія “БУДЕКСІМ” пропонує ремонт в будь-яких приміщеннях (ремонт у ванній, дитячої, кухні), а також комплексний підхід – ремонт заміського котеджу – від розробки дизайну і закупівлі матеріалів, до фінішної обробки.
Ремонт в Ходосівці

Ціна на ремонт квартир в Ходосівці

Ми пропонуємо правильні ціни на ремонтні роботи в Києві та області, укладаємо договір, підписуємо кошторис, після якої ціна залишається незмінною. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що вибрали кращу якість за оптимальною ціною!

ВИД ПОСЛУГ ЦІНА, ГРН / М 2
ремонт косметичний від 900
– // – капітальний від 2 000
– // – євроремонт від 2 500

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦІНИ

МИ ПРАЦЮЄМО НЕ ЗАРАДИ МАТЕРІАЛЬНИХ БЛАГ, А ЗАРАДИ УЛЮБЛЕНОЇ СПРАВИ І БЛАГОПОЛУЧЧЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ!