Ремонт квартир в ЖК "Чайки" від компанії "Будексім"

Складно собі уявити більш сприятливий для проживання район столиці, ніж поступово поглинається містом селище, в якому створено сучасний, комфортабельний житловий комплекс з усією необхідною інфраструктурою. Не секрет, що житло в новобудовах продається або здається без фінішної обробки. Компанія “БУДЕКС” допоможе це виправити, зробивши якісний і сучасний ремонт.
chayki

Ремонт квартир в ЖК “Чайки”

Фахівці компанії “БУДЕКС” пропонують ремонти будь-якої складності для мешканців мальовничого житлового комплексу, який розростається з кожним роком все сильніше. Можливості нашої компанії дозволяють зробити ремонт будь-якої складності: євроремонт, косметичний, ремонт окремого приміщення або елітний.

Комплексний ремонт квартир в ЖК “Чайки”

Хочете ремонт в сучасному стилі або вам більше до душі стримана класика – ми здійснимо будь-який проект: від проектування, до втілення його в реальність. Проектний відділ підготує кращі рішення, спираючись на ваші побажання, а майстри – виконувати ремонтні роботи в оптимальні терміни.
zhk-chayki

Ціна на ремонт квартир в ЖК “Чайки”

Грамотний підхід дозволяє нам сформувати оптимальні ціни на всі послуги. Ви будете приємно здивовані якістю виконаної роботи і невеликою ціною.

ВИД ПОСЛУГ ЦІНА, ГРН / М 2
ремонт косметичний від 900
– // – капітальний від 2 000
– // – євроремонт від 2 500

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦІНИ

МИ ПРАЦЮЄМО НЕ ЗАРАДИ МАТЕРІАЛЬНИХ БЛАГ, А ЗАРАДИ УЛЮБЛЕНОЇ СПРАВИ І БЛАГОПОЛУЧЧЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ!