Ремонт квартир в ЖК "Львівський" від компанії "Будексім"

Ви ніколи не думали про те, щоб з’єднати переваги життя в столиці і заспокійливий спокій передмістя? Для цього не потрібно купувати ділянку землі і будувати котедж за містом, досить купити квартиру в одному з житлових комплексів.
ЖК Львівський

Ремонт квартир в ЖК “Львівський”

Досить часто квартира в ЖК продається з фінішною обробкою, а для того, щоб заселитися, як правило, потрібен ремонт. “БУДЕКС” допоможе зробити ремонт будь-якої складності. Фахівці мають великий досвід у благоустрої приміщень будь-якого призначення, в тому числі – квартир та окремих кімнат.

Комплексний ремонт квартир в ЖК “Львівський”

Якщо ви поки не визначилися як повинна виглядати кімната або квартира – наш дизайнер допоможе в цьому, перетворюючи ваші побажання в грандіозний проект. Ми беремо на себе всі етапи ремонту та оздоблення – від дизайну і складання кошторису, до втілення задуманого в реальність.
ЖК Львівський

Ціна на ремонт квартир в ЖК “Львівський”

Фахівці компанії до початку робіт складуть остаточний кошторис ремонту, після узгодження якої, у вас не виникне раптових додаткових витрат. Ціна на ремонт від компанії “БУДЕКС” є одним з кращих пропозицій на ринку.

ВИД ПОСЛУГ ЦІНА, ГРН / М 2
ремонт косметичний від 900
– // – капітальний від 2 000
– // – євроремонт від 2 500

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦІНИ

МИ ПРАЦЮЄМО НЕ ЗАРАДИ МАТЕРІАЛЬНИХ БЛАГ, А ЗАРАДИ УЛЮБЛЕНОЇ СПРАВИ І БЛАГОПОЛУЧЧЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ!