Ремонт в Гостомелі від компанії Будексім

Невеликі селища, розташовані в безпосередній близькості біля головного міста країни, набирають все більше популярності серед жителів столиці. Природно, що необхідність в будівельних послугах зростає разом з чисельністю населення. Якщо вам потрібен ремонт в Гостомелі, ви потрапили за адресою.
Гостомель

Ремонт квартир в Гостомелі

Житловий масив селища – переважно приватні будинки, проте якщо вам знадобився ремонт квартир в Гостомелі, ми готові прийти на допомогу в день замовлення послуги. Наша команда – професійні майстри, знавці своєї справи. Ми з успіхом здійснюємо всі ремонтні роботи і вже встигли довести це постійним клієнтам.

Ремонт будинків в Гостомелі

Спеціалізація нашої компанії – ремонт котеджів в Гостомелі. Підготовка та збір необхідної документації, оформлення договорів і кошторисів, ремонтні, монтажні оздоблювальні роботи, дизайн готового приміщення, – що ще потрібне щасливій клієнту?

Ціни на ремонт в Гостомелі

Крім усього іншого, ціни на ремонт в Гостомелі у нас нижче, ніж у більшості конкуруючих з нами фірм. Ми не прагнемо заробити гроші на шкоду якості. Добротний ремонт «на століття» – ось справжня мета.

ВИД ПОСЛУГ ЦІНА, ГРН / М 2
ремонт косметичний від 900
– // – капітальний від 2 000
– // – євроремонт від 2 500

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦІНИ

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ЗАРАЗ І ВЖЕ ЗАВТРА МИ З ВАМИ СТАНЕМО НА КРОК БЛИЖЧЕ ДО ВАШОГО ДОМАШНЬОГО КОМФОРТУ.