Ремонт в Ірпені від компанії Будексім

За останні роки Ірпінь розширився. Активно збільшується кількість новобудов. Причому це сучасні великі ЖК. Там купують житло молоді пари, це їх перша квартира і перші загальні квадратні метри. В Ірпінь переїжджають з інших міст: ближче до столиці. Або навпаки з Києва – подалі від шуму мегаполісу, але з можливістю працювати в ньому. І всім їм потрібен ремонт, перед тим як в’їхати в свій новий будинок. З цим ми готові допомогти – швидко, надійно і за демократичною вартістю.
Ірпінь

Ремонт квартир в Ірпені

Послуги, які ми надаємо для ремонту в новобудовах Ірпеня:

  • капітальний ремонт;
  • косметичний ремонт;
  • розробка дизайн-проекту.

У багатьох ЖК Ірпеня ми вже працювали: робили капітальний ремонт і не тільки. Наприклад, в ЖК Фортуна, Синергія, Річ Таун, Сяйво. При цьому працювали як по дизайн-проекту, так і без нього. Ми завжди прислухаємося до побажань замовника, і підбираємо оптимальний варіант їх реалізації. Тому навіть без дизайн-проекту досягаємо високого результату.

 У будь-якому випадку якість роботи було на висоті. Ознайомитися з кейсами ви можете в розділі «Наші роботи». Але на сайті представлено далеко не повне портфоліо.

Часто забудовник здає квартири з вже підготовленими стінами, вирівняним підлогою і проведеними комунікації. Тоді вам знадобиться косметичний ремонт. Робимо ми і такий, звертайтеся.  

Хочете зробити свою квартиру ще більш комфортною? Поміняйте її під себе! Можна зробити перепланування: змінити площу окремих кімнат, прибрати перегородки, зробити студію. Виконуємо ми і таку роботу.

Але тільки первинним ринком ми не обмежуємося. Ми ремонтуємо старі квартири, приватні будинки і котеджі в будь-якому стані. Оздоблення старого житла відрізняється інший специфікою: спочатку потрібно провести демонтажні роботи. Ми гарантуємо, що наші фахівці впораються з цим відмінно. Але попередньо потрібно, щоб той, що заміряє подивився вашу квартиру. Можливо, плитку на підлозі можна залишити: якщо вона у хорошому стані. Ми рекомендуємо не робити зайву роботу. Ви від цього тільки виграєте: ремонт буде зроблений швидше, а вартість його – менше.

Ремонт будинків в Ірпені

Приватні будинки – переважна складова міста. Ремонт котеджів в Ірпені ми здійснюємо в строгих умовах термінів, обумовлених в попередньому договорі. Наші професіонали здійснюють внутрішню, зовнішню обробку і ряд інших необхідних видів діяльності.

Зробіть ваш будинок тепліше!

При ремонті можна утеплити будь-яке приміщення. Наші фахівці зроблять це добротно. І взимку ви точно згадайте нас жоден раз. У вашій квартирі буде затишно, а рахунки за комуналку зменшаться.

Ціни на ремонт в Ірпені

Ми – те, що вам потрібно. Наші ціни на ремонт в Ірпені значно поступаються конкурентним, а тому наша компанія дає вам можливість пристойно заощадити.

ВИД ПОСЛУГ ЦІНА, ГРН / М 2
ремонт косметичний від 1 200
– // – капітальний від 2 500
– // – євроремонт від 3 000

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦІНИ

МИ ПРАЦЮЄМО НЕ ЗАРАДИ МАТЕРІАЛЬНИХ БЛАГ, А ЗАРАДИ УЛЮБЛЕНОЇ СПРАВИ І БЛАГОПОЛУЧЧЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ!