Ремонт в Василькові від компанії Будексім

У красивому місті повинно бути все ідеально. У тому числі житлоплощу кожного з його мешканців. Ми готові зробити ремонт в Василькові в короткий проміжок часу без втрати якості. Поспішайте, якщо хочете перетворити свою домашню «фортеця» в справжній замок.

Васильків

Ремонт квартир у Василькові

Однією з найпопулярніших наших послуг є ремонт квартир в Василькові. Наша команда надає весь спектр послуг, як косметичного, так і капітального типу. Ми не стоїмо на місці, постійно рухаючись вперед, удосконалюючи свої навички. Будьте впевнені, що ваша квартира стане набагато краще після того, як ми закінчимо в ній роботу.

Ремонт в новобудовах

У Василькові активно будується нове житло – місто розширюється і оновлюється. І щасливі власники новеньких квартир часто звертаються до нас – перш ніж заселитися і почати обживати свої квадратні метри, необхідно зробити в них ремонт. 

Найбільший новий ЖК в Василькові – «Столичний». Він набув популярності за рахунок зручного розташування і відмінною інфраструктури. Наша команда вже робила кілька капітальних ремонтів в однокімнатних і двокімнатних квартирах в ЖК «Столичний». Найчастіше – з розробкою авторського дизайнерського проекту. Переваги дизайн-проекту – замовник заздалегідь може побачити кінцевий результат роботи і є можливість скорегувати деякі моменти. Капітальний ремонт включає прокладку комунікацій: сантехнічні і електромонтажні роботи. Все це також роблять наші фахівці.

Також в новобудовах Василькова ми робили кілька ремонтів без участі дизайнера і розробки проекту. Але від цього вони були не менш вдалі. Ми прислухаємося до всіх побажань замовника, іноді рекомендуємо більш раціональні рішення. І в підсумку ви отримуєте інтер’єр, в якому жити комфортно, приємно і щасливо.

Якщо ви хочете змінити планування вашої квартири, ми допоможемо і з цим. Проведемо необхідні розрахунки, демонтуємо старі перегородки, встановимо нові і зробимо дверні прорізи. За рахунок цього можна збільшити корисну площу квартири, зробити з однієї дитячої дві маленькі. Можна обладнати гардеробну – варіантів дуже багато.

Ремонт будинків у Василькові

Інший популярний напрямок нашої роботи – це ремонтні роботи в приватних будинках і котеджах. У самому Василькові і в Васильківському районі їх зараз будується дуже багато. Ми виконуємо як внутрішні оздоблювальні роботи, так і обробку фасадів зовні. Наприклад, недавно ми проводили ремонт особняка в Рославичах всередині і зовні. 

У приватних будинках ми виконуємо косметичний і капітальний ремонт. Працюємо як з недавно побудованими котеджами, так і зі старими будинками. Не важливо, мова йде про заміну обробки або про капітальний ремонт.

Відзначимо, що на вартість ремонту не впливає, де буде працювати бригада майстрів – в Василькові або в найближчих селах і селищах. Ціна формується лише на основі площі нерухомості та об’єму робіт. А ми гарантуємо, що надаємо кращий баланс високої якості і демократичних цін в Київській області.

Ціни на ремонт в Василькові

Ми пропонуємо максимально вигідні ціни на ремонт в Василькові. Навряд чи можна відшукати більш економне пропозицію на ринку сучасних будівельних послуг.

ВИД ПОСЛУГ ЦІНА, ГРН / М 2
ремонт косметичний від 1 200
– // – капітальний від 2 500
– // – євроремонт від 3 000

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦІНИ

ЕКОНОМІЯ, ЯКІСТЬ, ШВИДКІСТЬ – НАШІ ГОЛОВНІ ПРІОРИТЕТИ.