Євроремонт котеджів від компанії БУДЕКСІМ

Бажаєте створити свій власний острівець спокою і затишку за містом або в його межах? Задумали повністю або частково змінити свій будинок? Ми пропонуємо послуги фахівців, до переліку яких входить і євроремонт котеджів. Київ і область – сфера наших професійних інтересів.

євроремонт котеджів

Євроремонт котеджів в Києві

Ремонтні роботи пройдуть набагато простіше і спокійніше, якщо ними займається наша команда. Ми спроектуємо оптимальну планування (якщо того хоче клієнт), а також виконаємо остаточний дизайн кожної з кімнат.

Будьте впевнені, що всі обумовлені терміни і якість роботи будуть успішно виконані. Довірте нам євроремонт свого котеджу в Києві та переконайтеся у всьому самостійно!


ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

7 РОКІВ
НА РИНКУ

ГАРАНТІЯ
ЯКОСТІ

ПРАЦЮЄМО
БЕЗ ПИЛУ

ДОСТУПНІ
ЦІНИ

БЕЗКОШТОВНІ
ЗАМІРИ

 


 

Євроремонт котеджів: список робіт

Грунтуючись на комплексному підході, наші професіонали виробили навик швидко і якісно здійснювати євроремонт котеджів. Ціни залежать від дорожнечі матеріалу, а також від кількості наданих робіт. Ми виконує всі види робіт, включаючи найскладніші:

 • розводка електричних, водопровідних, опалювальних мереж;
 • обробка стін, стелі та підлоги;
 • утеплення, звуко- та гідроізоляція;
 • установка дверей, вікон, меблів, сантехніки;
 • дизайн-проект .

Ціни на євроремонт котеджів

Як ви встигли помітити, ціни євроремонту котеджів можуть різнитися щодо складності виконуваних робіт і матеріалу. Однак поспішаємо вас порадувати: з нами ви економите близько 30% коштів, так як ми надаємо всі послуги набагато дешевше конкурентів.

ВИД ПОСЛУГ ЦІНА, ГРН / М 2
євроремонт котеджів від 3 000

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦІНИ

Що включає в себе якісний ремонт котеджів?

Все більше городян вважають за краще мати нерухомість на природі. Перетворити дерев’яну хату або цегляна будівля в сучасне комфортабельне житло можна за допомогою євроремонту будинку.
Основні види робіт, які можуть знадобитися:

 • Загальний дизайн-проект внутрішніх приміщень котеджу.
 • Утеплення не тільки підлог, але і даху.
 • Створення звукоізоляції кімнат.
 • Гідроізоляція підвалу або підземних технічних приміщень.
 • Проектування, розводка і монтаж інженерних мереж.
 • Стандартні ремонтно-оздоблювальні роботи (фарбування стан, заміна покриття для підлоги, вікон і дверей та ін.).

Головна мета всіх цих змін зробити будинок не тільки затишним, чистим і красивим, але і підвищити експлуатаційні характеристики: щоб в ньому стало тепліше, зручніше і економічніше проживати.

Євроремонт будинку: основні відмінності від звичайного ремонту

Можливостей при приведенні в порядок котеджу набагато більше, ніж при ремонтних роботах в багатоквартирному будинку: легко не тільки додавати перегородки усередині кімнат, але і створювати несучі колони і стіни, зносити непотрібні стіни, добудовувати і збільшувати простір житла, вбудовувати «друге світло», прибираючи частина стелі, викладати камін або піч, збільшувати і додавати нові вікна.

З іншого боку, ремонт котеджу має свої особливості: часто тут індивідуальна система повітряного або водяного опалення (працюючого на кам’яному вугіллі, дровах або електриці), окремий септик, специфічне водопостачання. Дерев’яні будинки необхідно захищати від пожежі та інших напастей не за допомогою систем сигналізації, як міську квартиру, а просочуючи деревину спеціальним складом, що перешкоджає загорянню й появі комах древоточцев.

З урахуванням всіх нюансів середня ціна євроремонту будинку становить 3000 гривень за один квадратний метр: точні розрахунки можливі тільки при визначенні всіх необхідних видів робіт.

 

ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ЄВРОРЕМОНТУ КОТЕДЖУ

Якщо Вам потрібен сучасний євроремонт котеджу за розумною ціною, ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!


Телефонуйте

(044) 333-97-04 або (096) 56-999-07

прямо зараз для оформлення замовлення на ремонт або отримання кваліфікованої консультації.

ШВИДКО, ЯКІСНО, ​​НАДІЙНО – ЖИТТЄВЕ КРЕДО НАШИХ СПІВРОБІТНИКІВ.