Електрик

Електрик
Огляд послуги:

Наші електрики професійно і швидко вирішують будь-які побутові питання: монтаж світильників, вимикачів і розеток, заміна люстр, ремонт і діагностика проводки.

Технологічні інновації ставлять сучасних користувачів в певні рамки. Сьогодні навряд чи можна уявити життя без побутових пристроїв, гаджетів, електрообладнання та техніки, що полегшують наше існування, тому наявність розеток під рукою – невід’ємний аспект. Всі ми залежимо від електрики, і її відключення або тимчасові збої часто завдають безліч незручностей. Коли виникають подібні ситуації, варто звертатися до професіоналів, які можуть вирішити проблему якісно і швидко.

Електрик компанії БудЕксім – це оптимальний вихід з форс-мажорній ситуації. У штаті підприємства працюють кваліфіковані фахівці даної галузі, які протягом довгих років регулярно вдосконалюють свої навички та вміння. Ми пропонуємо високоякісний сервіс, обслуговуючи квартири, заміські котеджі, офісні та комерційні підприємства. У нас ви можете отримати ряд найбільш затребуваних послуг в Києві і Київській області:

 • Монтаж електропроводки
 • Повна або часткова заміна проводки
 • Монтаж люстр, світильників, бра, розеток і вимикачів
 • Ремонт окремих вузлів електросистеми
 • Установка і налагодження лічильників
 • Монтаж освітлення в приміщеннях з нестандартним проектом

Застаріла проводка або її неправильний монтаж може стати для користувача фатальною проблемою. Дуже часто виникають ситуації загоряння зношеної електропроводки. Також її неполадки призводять до виходу з ладу побутових і промислових приладів, що працюють від мережі, а це тягне за собою безліч витрат.

Електрик на дім за оптимальною ціною

Замовити послуги електрика варто, якщо ви перестали бути впевнені в надійності проводки в вашому домі чи хочете прокласти нові комунікації в приміщеннях квартири, промислового підприємства або офісу. Наша компанія, працюючи в галузі будівництва і ремонту не перший рік, пропонує клієнтам ряд переваг співпраці. Основними з них можна назвати:

 1. Якісне виконання поставлених завдань в чітко обумовлені терміни
 2. Розрахунок вартості проекту до початку роботи бригади
 3. Оптимальні ціни по Києву і області
 4. Бригада кращих співробітників з багаторічним досвідом виконання навіть самих неординарних проектів
 5. Використання сучасних високоякісних інструментів
 6. Обслуговування об’єктів різного призначення
 7. Свіжі ідеї по організації освітлення в будинку

Щоб не зіткнутися з неприємною ситуацією, коли в самий невідповідний момент псуються прилади або взагалі трапляється пожежа, слід своєчасно обслуговувати проводку в будинку. Не маючи спеціальних знань і практичного досвіду, зробити це самостійно не вдасться. Однак електрик нашої фірми впорається з будь-якими неполадками і надасть професійну консультацію з технічних питань, пов’язаних з електрикою.

Щоб оформити заявку на виїзд майстра або задати додаткові запитання, достатньо зв’язатися з менеджерами компанії в телефонному режимі або залишити контактні дані для зворотного зв’язку.

Наші обрані проекти