Сантехник

Сантехник
Огляд послуги:

Допомагає своїм клієнтам вирішувати проблеми, пов’язані з ремонтом і монтажем сантехнічних приладів. Всі види послуг, які може виконати професійний сантехнік.

Детальніше

Вихід з ладу сантехнічних вузлів – досить поширена ситуація для сучасних користувачів. Якщо самостійно усунути проблему не виходить в силу відсутності досвіду і вміння, тоді на допомогу прийде сантехнік компанії БудЕксім!

Наше підприємство працює з замовниками Києва та Київської області напротязі довгих років, що дозволило завоювати бездоганну репутацію серед споживачів, які звертаються до нас повторно. Ми виконуємо проекти будь-якої складності, надаючи високоякісний сервіс з усіх питань, що стосуються прокладання або ремонту сантехнічних комунікацій. У штаті команди працюють професіонали своєї справи, які регулярно підвищують свою кваліфікацію.

Сантехнік вищого розряду недорого

Часто виникають ситуації, які ставлять користувача в складну ситуацію, коли в найбільш непередбачуваний момент трапляється засмічення каналізаційних труб, протікання кранів, тріщини в шлангу пральної або посудомийної машини. В даному випадку без виклику сантехніка не обійтися, і знайти досвідченого майстра, який приїде «прямо зараз», вдається далеко не завжди.

Незважаючи на те, що сучасні інновації дають можливість знаходити подібні послуги в інтернеті, довірити відповідальну роботу неперевіреній компанії наважується не кожен. Якщо ви ознайомитеся з відгуками клієнтів, які звертаються до нас, ви переконаєтеся особисто в доцільності співпраці з БудЕксім.

Позитивні відгуки клієнтів відзначають наступні переваги фірми:

 1. Індивідуальний підхід до вирішення проблем будь-якої складності
 2. Чистота, охайність і відповідальність бригади робітників
 3. Високий рівень професіоналізму майстрів
 4. Досвід реалізації проектів більше 5 років
 5. Розрахунок вартості послуг до початку роботи бригади
 6. Оплата тільки після виконання роботи
 7. Об’єктивні ціни на весь перелік послуг
 8. Гарантія на всі види послуг

Які послуги надає наша фірма

За роки успішної діяльності в даній галузі ми зуміли отримати безцінний досвід усунення сантехнічних неполадок, пропонуючи клієнтам Києва та області ряд послуг сантехніка:

 • Установка і ремонт змішувачів
 • Ремонт котлів, бойлерів, пральних і посудомийних машин
 • Очищення каналізації
 • Прокладка і заміна труб
 • Ремонт кранів
 • Усунення течі
 • Монтаж і ремонт санвузлів та ванн

Вартість кожного проекту розраховується індивідуально. Вона формується в залежності від складності робіт, використовуваних інструментів і матеріалів для реалізації поставлених завдань. Однак варто зазначити, що ми працюємо перш за все на результат, не завищуючи оплату, що важливо для споживача. Саме тому до нас звертаються сотні клієнтів, залишаючи позитивні відгуки про майстрів фірми, в чому ви можете переконатися самостійно, ознайомившись з ними на сайті.

Наші обрані проекти