Штукатурка стін

Штукатурка стін
Огляд послуги:

Щоб декоративне оздоблення виглядала красиво і акуратно, потрібно виконати велику попередню роботу з вирівнювання всіх поверхонь в приміщенні.

Детальніше

Якісний ремонт в будинку – основне завдання для створення затишної атмосфери і привабливого інтер’єру. Одним з основних етапів сумлінного ремонту є штукатурка стін. Цей процес передбачае вирівнювання поверхні стін і стелі для подальшого їх декорування.

Якщо ви хочете зробити приміщення квартири, заміського котеджу або офісу максимально комфортним, слід звернутися до професіоналів, які виконують поставлені завдання швидко, надійно, слідуючи існуючим нормам і стандартам будівельних робіт. Замовити послуги штукатурки ви можете, звернувшись в компанію БудЕксім – будівельне підприємство з бездоганною репутацією. Ми працюємо в Києві та Київській області напротязі довгих років. За цей час підприємством було реалізовано тисячі проектів. Це дозволило отримати безцінний досвід співпраці з багатьма замовниками, які завжди залишаються задоволені результатами готових об’єктів.

Типи штукатурки

Вирівнювання стін передбачає не тільки створення ідеальної поверхні для подальшого облицювання або фарбування, але і ряд інших можливостей. Штукатурка може бути декількох видів:

 1. Захисна. Цей вид вирівнювання актуальний в промисловому ремонті. Захисна штукатурка дозволяє убезпечити стіни від вологи. Основними перевагами є гідростійкість, міцність, рівна поверхня.
 2. Фінішна відрізняється стійкістю кольору, надійністю. Перш ніж накладати фінішний шар, попередньо необхідно ідеально вирівняти стіни.
 3. Грунтовка. В даному випадку допускається, що на поверхні стін залишаться шорсткості, якщо в подальшому передбачається обшивка або облицювання, тому її не потрібно доводити до однорідного тону.
 4. Емульсійна – є оптимальною для обробки дитячих кімнат. Вона швидко висихає і абсолютно не має запаху.
 5. Зовнішнє облицювання – стійка до зовнішніх атмосферних впливів. Для її нанесення потрібна спеціальна техніка.

Штукатурка стін в Києві: як вибрати

Незважаючи на величезну кількість сучасних сумішей, найбільш затребуваними є розчини на гіпсовій основі. Це обумовлено широким спектром переваг матеріалу:

 1. Можна здійснювати вирівнювання великими шарами. Немає ризику появи тріщин на поверхні висохлої штукатурки.
 2. Пластичність
 3. Зручність нанесення
 4. Створення сприятливого мікроклімату
 5. Високі показники зчеплення, що дозволяє без зусиль вирівнювати стелю
 6. Хороші параметри теплопровідності і звукоізоляції

Замовити штукатурку стін в Києві

Наша фірма пропонує споживачам широкий асортимент ремонтних послуг, серед яких найбільш затребуваною є штукатурка стін. Бригада професіоналів зобов’язується виконати проект будь-якої складності в точно обумовлені терміни. Наше кредо – висока якість за помірною ціною!

Для отримання більш детальної інформації про порядок співробітництва з нами зверніться до менеджерів підприємства за вказаними на сайті номерами телефонів.

Наші обрані проекти