Укладання підлоги

Укладання підлоги
Огляд послуги:

Процес укладання підлогових покриттів будь-якого типу має свої тонкощі, доскональне володіння якими купується тільки з досвідом, що гарантує довговічну експлуатацію

Детальніше

Знос підлогового покриття – досить поширена проблема серед користувачів. Коли настає необхідність монтажу нової або ремонту старої підлоги, виникає питання, яке покриття вибрати і чим воно краще за інші.

Виробники матеріалів для укладання підлоги пропонують широкий асортимент виробів, кожен з яких має індивідуальні достоїнства. Однак вибирати оптимальні варіанти доведеться самому замовнику, виходячи з власних потреб, індивідуальних побажань і фінансових можливостей. Тому, перш ніж замовити роботи по укладанню підлоги, попередньо слід розібратися, які покриття для цього використовуються:

 1. Рулонні – лінолеум або ковролін, в рідкісних випадках – штучна трава (застосовується для обробки балконів, критих мансард). Найдешевшим є лінолеум, однак різноманіття його текстур дозволяє створювати ефектний дизайн інтер’єру. Ковролін виготовляється з натуральної або штучної сировини. Його головною особливістю можна назвати високі показники звукоізоляції і теплозбереження.
 2. Дерев’яна підлога – масивна або паркетна дошка. Це дорогий і стильний варіант обробки, проте він виправдовує витрати. Якщо хочете зробити оригінальний дизайн і трохи заощадити, тоді варто звернути увагу на паркетну дошку, яка монтується на спеціальну підкладку.
 3. Корковий матеріал – оптимальне рішення для укладання підлоги тим, у кого є проблеми з опорно-руховим апаратом. Це недороге покриття, яке відрізняється довговічністю і високим ступенем амортизації.
 4. Модульне покриття – хороший варіант для монтажу в приміщеннях зі складною геометрією. Це може бути ПВХ або килимова плитка.
 5. Ламінат – простота монтажу, чудовий дизайн, невисока ціна. Відмінно підійде для укладання в приміщеннях будь-якого призначення (крім тих, де підвищена вологість).
 6. Полімерні підлоги – стильний варіант для тих, хто не любить буденність. Міцність, надійність, зносостійкість і можливість створювати унікальні 3D- композиції – те, що характеризує дану технологію.

Замовити укладання підлоги в Києві

БудЕксім – будівельна компанія, яка пропонує повний спектр послуг, в тому числі і роботи по укладанню підлоги в Києві та Київській області. Основними достоїнствами фірми слід зазначити:

 • Штат висококваліфікованих майстрів вищої категорії
 • Висока якість роботи
 • Виконання проекту в чітко обумовлені з замовником терміни
 • Зручна система оплати по завершенню монтажу
 • Гарантія на виконані роботи
 • Об’єктивні ціни

Більшість наших клієнтів, звернувшись до нас один раз, стають нашими постійними замовниками і радять компанію іншим. Про це свідчать численні позитивні відгуки, з якими ви можете ознайомитися самостійно на сайті фірми.

Щоб отримати більше інформації або задати питання, досить зв’язатися з менеджерами компанії за вказаними на сайті номерами телефонів або залишити особисті контакти для зворотного зв’язку.

Наші обрані проекти