Укладка плитки

Укладка плитки
Огляд послуги:

Плитка у ванній або кухні є не тільки практичним, але і стильним матеріалом. Кольорові рішення і візерунки допоможуть Вам створити в приміщенні особливу атмосферу.

Детальніше

Професійна і надійна укладка плитки – процес трудомісткий, відповідальний і вимагає певних навичок та вмінь. У нинішній час дана послуга завоювала чималий успіх серед споживачів, оскільки за допомогою плитки можна декорувати приміщення, щоб забезпечити особливий затишок і комфорт в будинку. Завдяки різноманітності матеріалів, використовуваних для облицювання стін, вдається створювати неординарні, привабливі композиції у ванній кімнаті або кухні.

Укладання плитки в Києві та Київській області

БудЕксім – компанія, що надає повний спектр послуг з ремонту квартир, будинків, котеджів, офісних та комерційних приміщень. Ми здійснюємо діяльність на протязі довгих років, що дозволило завоювати довіру тисячі клієнтів Києва та області. За роки успішної діяльності ми реалізували сотні проектів, з прикладами яких ви можете ознайомитися на сайті.

Порядок укладання плитки

Перш ніж почати роботу з облицювання приміщення, виконується прокладка комунікацій – водопроводу, електрики. Після цього починається укладання плитки в кілька етапів:

 • Підготовка основи: очищення від пилу, бруду, видалення нестійких елементів
 • Грунтовка основи під плитку
 • Поклейка рейок
 • Підготовка достатньої кількості спеціального клею
 • Безпосередня поклейка плитки
 • Заповнення швів затирочною речовиною
 • Очищення плитки від залишків сумішей

Як формується вартість робіт

Ціна укладання плитки розраховується індивідуально для кожного клієнта та залежить від безлічі супутніх чинників:

 • Тип використовуваних матеріалів – плитки, клею, затирки
 • Обсяг проекту – площа облицювальної поверхні
 • Технологія і способи укладання матеріалу

Яку плитку вибрати

Сьогодні найбільш популярним матеріалом для облицювання варто назвати керамічну плитку. Її можна монтувати на стіни та підлоги в приміщеннях будь-якого призначення. Особливо актуальний матеріал там, де регулярно присутня підвищена волога – це ванні кімнати і кухні.

Використовуючи керамоплітку, можна домогтися не тільки надійного захисту стін, але і створити неповторну атмосферу інтер’єру. Це обумовлено різноманіттям колірних рішень і текстур матеріалу для облицювання, який ви можете також замовити в нашій фірмі.

Чому варто звернутися до нас

Наша команда спеціалізується в будівельній галузі, пропонуючи замовникам високий рівень сервісу і об’єктивні розцінки на всі види робіт. Всі наші клієнти залишаються задоволені кінцевим результатом, відзначаючи такі переваги співпраці з БудЕксім:

 1. Штат кваліфікованих співробітників з багаторічним досвідом роботи
 2. Широкий асортимент облицювальних матеріалів за зниженою вартістю
 3. Висока якість укладання плитки
 4. Виконання проекту в точно обумовлені терміни
 5. Оптимальні розцінки на всі види послуг, що надаються фірмою

Щоб замовити послуги укладання плитки в Києві та Київській області, досить зв’язатися з менеджерами підприємства і докладно обговорити деталі співпраці. Наші оператори нададуть максимум інформації щодо порядку виконання робіт і дадуть відповідь на всі запитання.

Наші обрані проекти