Етапи проведення євроремонту

Від 0
949

Євроремонт – це ремонт, в якому використовують сучасні матеріали високої якості, передові інструменти, інноваційні технології та обладнання, а роблять його кваліфіковані дизайнери і професійні працівники. Проводять його завжди в кілька етапів, які виконують в певній послідовності.

етапи євроремонту

Розробка дизайну

Дизайнерський проект – база для будь-якого євроремонту. На цьому етапі дизайнери розробляють стильний інтер’єр відповідно до сучасних проектними тенденціями, узгоджують макет з клієнтом і відтворюють його в спеціальних програмах. Також дизайнери допомагають підібрати матеріали і описують проведення робіт по кроках.

Підготовчі роботи

Починається ремонт завжди з підготовки поверхонь і демонтажу непотрібних конструкцій, оздоблювальних і лакофарбових матеріалів, так як наносять нову обробку тільки на повністю очищену і оброблену основу. Якщо цього не зробити, нові матеріали не тільки будуть некрасиво виглядати, але і з часом «відійдуть» від поверхні і доведеться переробляти роботу.

Обов’язково слід демонтувати і все старе сантехнічне обладнання та техніку. Це один з найскладніших і запорошених етапів, особливо якщо сантехніка старого зразка. Без спеціальних інструментів тут не обійтися. Пам’ятайте про те, що перед демонтажем стін і перегородок обов’язково потрібно спершу узгоджувати це з контролюючими органами.

Євроремонт в квартирі

Установка спеціального освітлення

Так як проводка в більшості приміщень також демонтується, на час ремонту встановлюються інші джерела світла. Побутові світильники не підходять для цього. Освітлення повинне бути більш потужним, ніж побутове. Іноді світильники для ремонтних робіт автономні, тобто не підключені до центральної електропроводці. Таке освітлення дає можливість майстрам вільно переміщатися в приміщеннях, змінювати напрямок світла так, щоб було зручно здійснювати всі типи робіт.

Зняття старих труб і батарей

Старі радіатори і громіздкі металеві труби псують своїм зовнішнім виглядом загальне враження від інтер’єру. Тому їх демонтують. Зазвичай це роблять за допомогою кутової шліфувальної машини в НЕ опалювальний сезон, коли в трубах немає теплоносія. Після цього проводиться новий трубопровід з сучасних матеріалів.

Оздоблювальні роботи

На цьому етапі змінюється каналізація, сантехніка і рами вікон, вирівнюється поверхня стін, стелі, підлоги. Також зводяться спеціальні арки для декорів. Після цього виконується фінішна обробка всіх поверхонь і втілюються всі інші дизайнерські розробки в реальність: розставляються меблі, встановлюються картини та інші аксесуари.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар