Мобільний кондиціонер: аргументи на користь покупки

Від 0
1053

Питання охолодження приміщень дуже хвилює людей в жарку пору року. Для цих цілей ідеально підходять сучасні мобільні кондиціонери. Вони відрізняються невеликими габаритами, а також підвищеним рівнем продуктивності. Вам просто потрібно придбати кондиціонер і підключити його в розетку у себе вдома, щоб повітря відразу ж почав охолоджуватися.

Сучасний помічник влітку і взимку

Чому варто придбати мобільний кондиціонер?

Навіть найпотужніша кліматична техніка такого виду відрізняється компактними розмірами . Ви зможете придбати кондиціонер, а після доставити його до себе додому на звичайній легковій машині. Вибрати техніку дуже легко, адже її асортимент в сучасних магазинах досить широкий.

Кондиціонери мобільного типу коштують дорого. Однак вкладені в придбання гроші окупляться багатофункціональністю такої техніки. Ви зможете не тільки охолодити, а й обігріти повітря в приміщенні . Справа в тому, що в конструкції останніх моделей присутні поршневі компресори, які генерують тепле повітря. Вам просто необхідно зробити вибір на користь зворотного режиму.

Крім того, вам не доведеться викликати майстрів для установки виносного кондиціонера, штраба стіну або зробити в ній дірку . Мобільний кондиціонер не вимагає таких жертв.

Недолік мобільних кондиціонерів

Звичайно, така техніка не позбавлена ​​певних недоліків. Основним її мінусом є мінімальний рівень EER.

У цього виду кліматичної техніки даний показник не перевищує 2,5 одиниць. Однак незважаючи на те, що у настінно-стельових моделей EER вищий, вам доведеться витратити чимало фінансів на їх установку. А ось мобільний кондиціонер можна використовувати відразу ж після його придбання. Завдяки цьому ви не будете витрачати свої гроші на його обслуговування.

Ще трохи про мобільних кондиціонерах

Це повноцінні кліматичні системи, які якісно виконують свої основні функції. Але конденсат від випарника може зіпсувати техніку, тому необхідно вчасно від нього позбавлятися.

У бюджетних моделях, потужність яких не перевищує 2,5 кВт, присутні спеціальні контейнери із пластику. Туди накопичується конденсат тоді, коли моноблок використовується за призначенням.

Якщо кондиціонер працює в нічному режимі, то конденсату буде не дуже багато. Однак є такі моделі, які відрізняються рівнем потужності в 4 кВт. Саме тому вам доведеться додатково встановити систему, яка буде сприяти автоматичному видаленню конденсату в каналізацію.

Це основні причини, що говорять на користь придбання такої кліматичної техніки. Якщо ви встановите мобільний кондиціонер в своєму будинку, то там завжди пануватиме комфортний і сприятливий мікроклімат.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар