Поради щодо вибору герметика

Від 0
784

Герметик – дуже затребуваний матеріал при виконанні оздоблювальних робіт. Його використовують на камені, дереві, цеглі. Існує велика кількість підвидів герметичних композицій, кожен з яких використовується в окремих будівельно-ремонтних та інших роботах.

За своїм хімічним складом герметики ділять на:

  • акрилові;
  • силіконові;
  • поліуретанові;
  • бітумні.

Вибираючи той чи інший вид матеріалу, необхідно враховувати також рівень його горючості, ступінь еластичності і безпеку для здоров’я людини і навколишнього середовища.

вибір герметика

Відмінності між герметиками

Акрилові. Водостійкі і недорогі герметики. Відмінно підійдуть для виконання внутрішніх робіт. Але менш довговічні, ніж силіконові аналоги.

Силіконові. Надійніше і міцніше попереднього вигляду. Добре переносять температурні перепади і опади, тому їх можна використовувати для зовнішніх робіт. Мають хорошу стійкість до води. Бувають кислотні і нейтральні. Перші виділяють шкідливі пари, тому їх беруть вкрай рідко. А другий тип абсолютно нешкідливий, що дозволяє їх застосовувати для внутрішніх робіт.

Поліуретанові. Мають високу еластичність і стійкість до деформацій, тому їх використовують на роботах підвищеної складності.

Бітумні. Герметик, що складається з гуми і бітуму. Має високу стійкість до води, ультрафіолету і механічних впливів. Тому його часто використовують при покрівельних роботах.

Перед покупкою герметика обов’язково вивчіть всі характеристики, які вказав виробник. Адже від того наскільки правильно обраний матеріал, буде залежати і кінцевий результат.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар