Ремонт квартири: п'ять правил, які допоможуть уникнути неприємностей

Від 0
277

Ремонт квартири – це складний і дорогий процес. Тому важливо зробити все, щоб не втратити гроші і час. Є п’ять правил, які допоможуть не помилитися і не шкодувати в майбутньому.

Правильний вибір бригади

Оголошень про ремонт – море. Вони всюди, починаючи від стовпів на вулиці, закінчуючи спливаючою рекламою на сайті. І все пишуть про те, що зроблять роботу швидко і якісно. Щоб не помилитися, дуже важливо почитати і послухати відгуки. Звичайно, завжди рекомендують наймати бригаду компанії, яка вже багато років на ринку. Але бувають і випадки, коли добре працюють ті, хто працює невеликою бригадою. Однак таких людей можна наймати тільки за рекомендацією перевіреної людини, яка може поручитися. Тому що, це дійсно ризиковано, адже такі працівники рідко можуть надати договір. Якщо ж існує хоч найменші сумніви – не варто йти на подібне.

Краще обрати компанію, що займається ремонтом «під ключ». Це означає, що люди виконують усі види робіт, починаючи від перепланування і закінчуючи декором. Це дуже зручно, оскільки замовник має можливість пред’явити претензії на будь-якому етапі робіт, коли такі з’являються. Якщо ж стіни зносили одні, цеглу клали інші, а шпалери клеїли треті, в разі появи тріщин, неякісного виконання роботи, бригади просто починають перекладати провину один на одного. І довести нічого неможливо, оскільки все дійсно пов’язано між собою.

Також важливо укласти договір з компанією, де будуть вказані терміни виконання робіт, вартість та інші нюанси. Такий документ убезпечить від втрат у разі форс-мажорних ситуацій.

Оптова покупка матеріалів

Оскільки ремонт вимагає великої кількості будматеріалів, закуповувати їх краще оптом. Дуже добре, коли у компанії, що займається ремонтом, вже є перевірені підрядники, які продають матеріали за оптовими цінами. Якщо ж їх немає, варто пошукати самому. Тому що роздрібні покупки – це пряма дорога до зайвих витрат.

«Ні» стовідсотковій передоплаті

Жодна відповідальна бригада або компанія не попросять стовідсоткову передоплату. Тому що вони впевнені в своїх силах і розуміють, що людина заплатить, коли роботи закінчаться. Тому якщо працівники говорять про те, що всі гроші потрібно дати наперед – краще відразу з ними розпрощатися, бо це можуть бути аферисти.

План ремонту

Ніколи не можна починати ремонт, нічого не розпланувавши. Такий підхід призводить до того, що ремонти тривають роками, якщо не десятиліттями. Тому важливо скласти план, кошторис, розрахувати свої фінансові можливості. Якщо передбачається перепланування, зміна дизайну, потрібно обов’язково звернутися до дизайнера, архітектора. Ці фахівці пояснювати, чи можна втілити всі ідеї в життя, запропонують свої варіанти, якщо в цьому є необхідність. Дизайн-проект і план робіт допоможуть зробити процес поетапним, більш зручним для контролю і, що не менш важливо, швидким.

Контроль процесу

Навіть якщо у ремонтної компанії сотні позитивних відгуків, все одно варто обов’язково контролювати процес. Це не означає, що клієнт повинен знаходитися на об’єкті цілодобово, питати про кожен цвях і заважати працівникам. Але, він має повне право зайти раз на день або кілька днів на майданчик, дізнатися, які роботи виконані, перевірити їх якість. Такий підхід дозволяє відразу усувати дрібні огріхи або змінювати те, що не подобається клієнту, без необхідності переробляти величезну кількість роботи.

Ці правила дійсно елементарні, але, дотримуючись їх, можна гарантувати в своєму будинку якісний ремонт, який точно зроблять вчасно.

54321
(Голосів. Середнє 0 із 5)
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваше ім'я:*

Ваш сайт

Ваш коментар